Naga MarketsJuż 27 listopada br. na Nintendo Switch pojawi się Electro Ride: The Neon Racing – zapowiedziało Ultimate Games S.A. Ta polska gra to zręcznościowe wyścigi neonowe w retrofuturystycznych klimatach. W Electro Ride: The Neon Racing gracze mogą liczyć m.in. na dynamiczny model jazdy, pojazdy i trasy inspirowane krajami tzw. bloku wschodniego, wiele trybów gry oraz oryginalne brzmienia synthwave.

Ultimate Games: 27 listopada br. na Nintendo Switch pojawi się Electro Ride: The Neon Racing

W lipcu br. Electro Ride: The Neon Racing zadebiutowało na PC i spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem graczy. Stworzone przez Sylwestra Osika wyścigi mają obecnie 100 proc. pozytywnych recenzji na platformie Steam. Za konwersję i wydanie gry na Nintendo Switch odpowiada Ultimate Games S.A.

Te artykuły również Cię zainteresują
Electro Ride to neonowa ścigałka pełna wyrazistych barw, dużych prędkości i wrażliwych na kolor pasów nitro. To oczywiście gra mocno zręcznościowa, przy czym spore znaczenie ma też fizyka. Każdym autem jeździ się nieco inaczej, a czasem konieczne jest hamowanie. Całość jest osadzona w alternatywnym świecie, który łączy w sobie szarobure realia środkowowschodnich państw europejskich w XX w. z retrofuturystycznym szaleństwem neonowym” – mówi twórca gry, Sylwester Osik.

Samochody są wzorowane na pojazdach stworzonych w XX wieku w krajach bloku wschodniego (PRL, NRD, Czechosłowacja, Bułgaria i ZSRR). Jak podkreśla twórca gry, fani motoryzacji nie powinni mieć problemów z rozpoznaniem inspiracji stojących za neonowymi potworami szybkości. Same trasy oparto na miastach z państw należących w latach 1945-1989 do komunistycznej strefy wpływów (m.in. Warszawa, Berlin Wschodni, Praga, Sofia i Moskwa).

W Electro Ride: The Neon Racing gracze znajdą kilka mocno zróżnicowanych trybów rozgrywki. Podstawowym jest rozbudowany tryb story, którego ukończenie zajmuje średnio ok. 4 godzin na najłatwiejszym poziomie trudności. W ramach tego trybu gracz startuje w różnego typu wyścigach, a co jakiś czas musi zmierzyć się z bossem. Dostępne są też dodatkowe tryby, w tym time attack, last man standing i ghost race. Możliwa jest również gra wieloosobowa na podzielonym ekranie (split screen).

To wyścigi, które spodobają się m.in. fanom ścigałek w stylu Horizon Chase Turbo, OutDrive czy Neon Drive. Electro Ride: The Neon Racing jest przy tym jednak całkowicie unikalną propozycją, z niespotykaną dotąd retrofuturystyczną wizją rzeczywistości. Odpowiedniego stylu nadaje ściganiu też oryginalny soundtrack pełen brzmień synthwave, przygotowany przez Macieja Kuleszę, który pracuje także m.in. nad muzyką do Shadow Warrior 3” – dodaje Sylwester Osik.

Electro Ride: The Neon Racing – główne cechy:

  • neonowe szaleństwo wyścigowe;
  • alternatywna rzeczywistość w retrofuturystycznym stylu;
  • 21 zróżnicowanych samochodów;
  • wiele trybów gry (m.in. story, time attack i last man standing);
  • 20 tras w krajach bloku wschodniego;
  • gra wieloosobowe w trybie split screen;
  • oryginalna ścieżka dźwiękowa w klimatach synthwave.

Datę premiery Electro Ride: The Neon Racing w cyfrowej dystrybucji (Nintendo eShop) zaplanowano na 27 listopada 2020 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGPW: Przegląd informacji ze spółek, 25 listopada 2020 r.
Następny artykułPoranny przegląd rynków: Kurs euro do dolara (EURUSD) coraz mocniej napiera na opór przy 1,19 USD
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here