Naga MarketsUltimate Games S.A. prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne. Głównym udziałowcem spółki jest PlayWay.

Czwartkowa sesja przynosi ponad 2% wzrosty na notowaniach spółki. Zaskakują obroty, które są dwukrotnie wyższe niż wczoraj, a mamy dopiero półmetek sesji. Generalnie, od kilku sesji mamy silną zwyżkę przy bardzo dobrych obrotach. Obecnie kurs narusza już poziom listopadowych maksimów.

Co może być powodem zwyżki i wysokich obrotów? Dzisiaj ma miejsce premiera dwóch płatnych dodatków “Ultimate Fishing Simulator Sakura“. Nowy dodatek oferuje wyłącznie realistycznie odwzorowane przynęty firmy Sakura, na które spółka Ultimate Games S.A. posiada licencję. Może on okazać się sukcesem o czym dowiemy się w najbliższym czasie. W grudniu czeka nas jeszcze jedna premiera, za to w styczniu aż pięć kolejnych.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Sytuacja na wykresie:

Kurs spółki rośnie dzisiaj o ponad 2%, na uwagę zwracają szczególnie utrzymujące się od kilku sesji wysokie obroty – może to zwiastować pewien przełom czyli zakończenie długotrwałej korekty. Obecnie świetnie radzi sobie PlayWay czyli główny akcjonariusz, a także sytuacja w branży, w indeksie WIG Games wskazuje na świetny okres. Na wykresie mamy naruszenie przy wzroście wolumenu poziomu poprzedniego wierzchołka. Taka sytuacja miała już miejsce wcześniej, aczkolwiek wtedy korekta była zdecydowanie mniej dojrzała. Teraz mam także obicie od kluczowego wsparcia. Potencjalnie więc może dochodzić do zakończenia korekty.

ultimate games

Czytaj także: GPW w ciągu 5 lat będzie liderem wzrostów w Europie, twierdzi Trader21Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here