Naga MarketsUltimate Games celuje w 38 zł? Akcje spółki najwyżej od zeszłorocznych wakacjiW trakcie poniedziałkowej sesji akcje Ultimate Games rosną o ponad 3% i utrzymują się w okolicach 34 zł (wyznaczając jednocześnie dzienne maksimum na poziomie 36 zł). Dla notowanego na warszawskiej giełdzie producenta gier 25 stycznia przynosi test najwyższych poziomów na wykresie od końca lipca 2020 roku. Analityk BM BNP Paribas, Adam Anioł, w aktualnej analizie technicznej spółki wyznacza natomiast poziom oporu na wysokości 38 zł.

  • Kurs spółki po ponad 250 wzroście od marcowego minimum, w kolejnych miesiącach zanotował blisko 40% korektę.
  • Poniedziałkowa sesja otwierała się z luką wzrostową nad dotychczasowymi maksimami i z testem poziomów z zeszłorocznych wakacji
  • Średnioterminowe wsparcie wypada na wysokości poziomu 24,4 zł

Ultimate Games mocno w górę, opór jednak dopiero na 38 zł?

Obecnie notowania jednak podejmują próby osiągnięcia nowych lokalnych maksimów, co przekłada się na wzrost kursu do górnego ograniczenia kanału spadkowego. Z punktu widzenia powyższego istotnym elementem była piątkowa sesja, podczas której doszło do przełamania klina wzrostowego, co otwiera drogę do ubiegłorocznych szczytów – komentował Adam Anioł przed poniedziałkowym otwarciem notowań.

Te artykuły również Cię zainteresują
Analiza BM BNP Paribas powstawała przy cenie zamknięcia piątku na wysokości 32,90 zł. To właśnie dla niej wyznaczono krótkoterminowe opory i wsparcia kolejno na poziomie 34 zł oraz 27,5 zł, a średnioterminowe na wysokości 38 oraz 24,4 zł.

Wykres Ultimate Games po piątkowym zamknięciu sesji. Źródło: BM BNP Paribas.

– W scenariuszu bazowym dopuszczamy możliwość testowania okolic 32,50 PLN, jednak zakładamy następnie atak na poziomy 37-38,00 PLN. W negatywnym scenariuszu wsparciem pozostaje poziom 27,50 PLN – podsumował Anioł.

Średnioterminowe wsparcie pokrywa się z minimami z września ubiegłego roku, docelowy poziom oporu to natomiast maksima z czerwca oraz lipca ubiegłego roku. Pierwszy z krótkoterminowych poziomów, o których pisał BM BNP Paribas został osiągnięty, w efekcie można spodziewać się dalszych wzrostów. Warto jednak zauważyć, że w poniedziałek akcje Ultimate Games odrzucały zdecydowaną większość aprecjacji:

Wykres Ultimate Games, stan na godzinę 16:00 (poniedziałek, 25 stycznia 2021 r.). Źródło: Tradingview.com

Przeczytaj również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: de30 dax | kurs dolara (usd) | złotówka | wykres nasdaq | akcje pkn | jsw notowania forum |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here