Naga MarketsUltimate Games 5 maja wyda Infernal Radiation na Nintendo SwitchUltimate Games, producent i dystrybutor gier na PC, konsole oraz urządzenia mobilne, 5 maja wyda Infernal Radiation na Nintendo Switch. Producentem zręcznościowej rozgrywki, której fabuła łączy romans z horrorem, jest Asmodev, niezależne studio gamingowe.  Łączna liczba graczy oczekujących na zakup gier z grupy kapitałowej Ultimate Games w sklepie Steam w marcu przekroczyła 1,14 mln. W kalendarzu premier spółki znajduje się obecnie około 150 pozycji.

Ultimate Games liczy na sukces swojej gry

Premiera Infernal Radiation na Nintendo Switch to kolejny etap naszej współpracy z Asmodev. Do tej pory pełniliśmy rolę wydawcy tytułu na PC. Sprzedaż gier w różnych kanałach minimalizuje ryzyko dystrybucyjne spółki i pozwala na stałe zwiększanie przychodów oraz zysków. Infernal Radiation trafi do sprzedaży 5 maja – mówi Rafał Jelonek, dyrektor ds. operacyjnych w Ultimate Games S.A.

Te artykuły również Cię zainteresują
Fabuła gry obejmuje walkę w roli egzorcysty z potężnymi bossami, opętaniami i demonami. Akcja rozgrywa się na Wyspie Hallowenowej, na której w wyniku wybuchu reaktora elektrowni produkującej energię z ognia piekielnego doszło do skażenia miejscowej ludności i paranormalnych zachowań. Rozgrywkę wyróżnia piekielna stylistyka oraz arcade’owa mechanika, która choć na pozór prosta, jest wymagająca i angażująca gracza na dłużej. W Infernal Radiation zastosowano tryb kooperacji, dzięki któremu gracz może na jednym ekranie odprawiać obrzędy wraz z innymi użytkownikami. Za portowanie tytułu z PC na Nintendo Switch odpowiada studio Black Rose Project.

– Gra od początku powstawała z myślą o Switch. Mimo, że jest całkiem rozbudowana, podzieliliśmy ją na drobne segmenty, zatem gracz może dokonać szybkiego progresu o dowolnej porze dnia i nocy. Infernal to nie butelka z wykwintnym winem, którym należy delektować się przy świecach. To piersiówka z mocnym, wiejskim bimbrem, który popija się podczas podróży tramwajem albo przedłużającej się pasterki – mówi Michał Jodłowiec, prezes Asmodev.

Obecnie liczba graczy oczekujących na zakup gier grupy kapitałowej Ultimate Games wynosi w sklepie Steam ponad 1,14 mln graczy, a liczba wszystkich dodań, tzw. wishlist additions, to ponad 2 mln graczy. W kalendarzu premier spółki znajduje się łącznie około 150 pozycji.

W ramach dywersyfikacji prowadzonej działalności i budowania nowych kanałów sprzedaży Ultimate Games  sukcesywnie rozbudowuje Grupę Kapitałową. W lutym spółka wraz z innymi podmiotami zawiązała trzy nowe spółki: NPC Games, G11 oraz Grande Games. Głównym obszarem ich działalności będzie produkcja wieloplatformowych gier komputerowych. Ultimate Games posiada w każdej ze spółek pakiet akcji rzędu 30-40 Proc.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs dow jones | notowania akcji pgnig | kursy kryptowalut wykres | notowania biomed | blik co to znaczy |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here