Naga Markets


Logo Ultimate GamesUltimate Games prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne. W 2016 r. spółka pozyskała znaczącego inwestora PlayWay, wiodącego producenta i wydawcę gier komputerowych, notowanego na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka jest notowana na NewConnect od czerwca 2018 r.

Spółka wypracowała 0,67 mln zł zysku netto w I kwartale 2019 roku, wynika ze wstępnych szacunków.

Przychody w tym okresie miały wynieść około 1,42 mln zł. Zysk brutto 0,71 mln zł.

Prezentowane wielkości mają charakter jedynie szacunkowy i mogą ulec zmianie, dodano w komunikacie.

“Jednocześnie zarząd wskazuje, iż w I kwartale 2019 r. nie zostały ujęte przychody z gier mających premierę na konsoli Nintendo Switch w marcu 2019 r. – z uwagi na specyfikę rozliczeń zostaną one zaksięgowane, po otrzymaniu stosownych raportów, na początku maja 2019 r.” – podano także.


Inwestuj w akcje na GPW z prowizją 0,2% min. 2,99 PLN oraz w akcje zagraniczne z prowizją 0,12% min. 4,99 USD/EUR. Sprawdź konto demo oraz konto rzeczywiste w XTB.

Sytuacja na wykresie:

Akcje drożeją o poranku o 2,5%. Na wykresie mamy okres płaskiej korekty przy spadających obrotach. Takie zachowanie oraz brak reakcji podażowej dobrze wróży na najbliższą przyszłość. Jeżeli nic się nie zmieni, wydaje się, że dość realnym scenariuszem będzie próba wybicia na nowe maksima.

ultimate games

Czytaj także: Ergis [EGS], Ten Square Games [TEN] – Gorące spółki dnia 23.04.2019tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here