Naga Markets

13 grudnia miał miejsce listing tokenów RVC na giełdzie PancakeSwap. W szczytowym momencie kurs RVC/USD wzrósł niemal o 200% z poziomu 0,015 USD do aż 0,043 USD. Na chwilę obecną notowania oscylują w okolicach 0,03 USD, co nadal wskazuje na pokaźny wzrost o 100% w zaledwie tydzień. Ekosystem Revenue Capital jest interesujący, ponieważ tworzy silną społeczność inwestorów i założycieli, dzięki której wybrane firmy są finansowane i wspierane bez nabywania jakichkolwiek udziałów kapitałowych lub własnościowych. Zespół składa się z siedmiu osób (w tym pięciu Polaków), plus czterech doradców działających obecnie jako dodatkowi jego członkowie.

  • Czym dokładnie jest ten projekt i skąd wzięto na niego pomysł? Pierwszą część wywiadu znajdziesz [TU]
  • Czym jest token przychodowy, jak wygląda dalsza RoadMapa projektu i jaki potencjał tkwi w Revenue Coin? Drugą część wywiadu znajdziesz [TU]
  • Dowiedz się więcej na revenuecoin.io

Udany start tokena RVC, pomimo trwającej przeceny na rynku kryptowalut

Posiadacze Revenue Coin (RVC) finansują firmy high-tech w celu skalowania działań marketingowych, sprzedażowych i społecznych. Startupy otrzymujące finansowanie przeznaczają % przychodów na systematyczne kupowanie RVC z rynku, zmniejszając podaż i zwiększając jego wycenę. Revenue Coin to token deflacyjny, a jego ilość jest ustalona w inteligentnym kontrakcie.Podaż RVC na rynku zmniejsza się ze względu na comiesięczny wykup i spalanie tokenów, do czego zobowiązane są firmy z ekosystemu Revenue Capital (przeznaczając na ten cel nawet 10% swoich przychodów). Dodatkowo czasowe zablokowanie RVC posiadanego przez zespół i największych inwestorów chroni go przed nagłymi spadkami cen. Zarówno spalanie (zmniejszenie podaży), jak i kupowanie tokenów z giełd powinno systematycznie zwiększać wartość RVC w czasie.

Kurs RVC/USD rozpoczął notowania w okolicach poziomu 0,015 USD i systematycznie wzrastał osiągając poziom 0,043 USD dnia 18 grudnia. Od tamtej pory jednak presja ze strony kupujących nieco zmalała, a token rozpoczął korektę spadkową docierając w rejon 0,03 USD w dniu wczorajszym. Jest to nadal pokaźny wzrost o 100% w zaledwie tydzień, choć niepokojący jest zwiększony wolumen w ostatnich sesjach, co może sugerować jeszcze głębszą korektę.

Kurs RVCUSD na interwale H1, coinpaprika
Kurs RVCUSD na interwale H1, coinpaprika

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dax giełda | gpw polenergia | cena akcji ccc | pekao akcje kupno | amrest cena akcji | gpw komentarze | gpw azoty |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here