Naga MarketsJakiś czas temu pisaliśmy o tym, jak to Redaktorzy Comparic pną się w górę po szczeblach kariery w finansach! Dziś natomiast proponujemy Wam dołączenie do naszego teamu i współtworzenie treści Comparic24.tv na dogodnych dla Was warunkach.


Dla wielu współpraca z Comparic może być doskonałym uzupełnieniem obecnej kariery zawodowej bądź też istotnym szczeblem w jej przyszłym kreowaniu. Poszukujesz pracy? A może to my szukamy właśnie Ciebie! Dołącz do naszego zespołu!

W związku z dynamicznym rozwojem, startup telewizji finansowo-biznesowej Comparic24.tv poszukuje osoby na stanowisko Redaktor / Prezenter / Dziennikarz gospodarczy.

Czego możesz się spodziewać:

Osoby, z którymi nawiążemy współpracę mogą liczyć na udział w ciekawych projektach, pracę w młodym i dynamicznym zespole oraz komfortowych warunkach, dzięki czemu zapomną o stresie i nieprzyjemnościach, z którymi zwykle kojarzą się poniedziałki. Umożliwiamy także rozwój i podnoszenie kwalifikacji, dzięki czemu praca w grupie medialnej Comparic może okazać się prawdziwą trampoliną dla Twojej kariery. Jeżeli interesuje Cię zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, bądź własną działalność gospodarczą i wynagrodzenie 2500-4000 PLN netto (uzależnione od Twojego doświadczenia i zaangażowania) aplikuj już dziś!

Jeśli Twoja aplikacja nas zainteresuje, do Twoich obowiązków należeć będzie:

 • Przygotowywanie i przeprowadzanie wywiadów
 • Uczestnictwo w konferencjach, kongresach i innych eventach
 • Aktywne poszukiwanie ciekawych zagadnień tematycznych
 • Przygotowywanie materiałów reporterskich
 • Prowadzenie cyklicznych programów telewizyjnych
 • Dbanie o poprawność merytoryczną przygotowywanych materiałów

Współpracujemy z wieloma różnymi autorami o różnych zainteresowaniach i podejściu do tradingu. Jednak niemal wszystkich z nas łączy doświadczenie w inwestowaniu i zamiłowanie do tego, co robimy. To właśnie dlatego, od kandydatów oczekujemy:

 • Zainteresowania tematyką gospodarki, startupów, przedsiębiorczości, biznesu, nowych technologii i tematyką pokrewną
 • Umiejętności poszukiwania tematów i zdobywania informacji
 • Dobrej organizacji pracy, terminowości i samodzielności
 • Zaangażowania w powierzone projekty, odpowiedzialności, dokładności i dociekliwości
 • Dobrej dykcji
 • Nienagannej prezencji
 • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum B2)
 • Doświadczenie w pracy redakcyjnej będzie dodatkowym atutem

Jeśli chciałbyś spróbować swoich sił we współpracy z nami, nie wahaj się! Aplikację (CV oraz krótkie uzasadnienie) prosimy kierować drogą elektroniczną na info@finvest.group. W tytule wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska, którego dotyczy aplikacja. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 31 października 2019.

PS. Jeśli masz na koncie jakieś publikacje lub konkursy albo udzielasz się w społeczności traderów w Polsce (koło naukowe? blog? forum? youtube?), nie zapomnij się tym pochwalić.

PS 2. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułBrexit rusza naprzód, gdy wracają rozmowy UE-UK. Funt zyskuje najwięcej od 7 miesięcy
Następny artykułOponeo [OPN] – systematycznie poprawia wyniki sprzedażowe – analiza na zamówienie
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here