Naga MarketsDzięki usłudze FxWatcher mamy dziś dostęp do najnowszego komentarza rynkowego analityków UBS. A w nim – krótka analiza bieżącej sytuacji na USD/JPY oraz rekomendacje dla pary walutowej oraz złota. 


USD/JPY

Po kilkukrotnym teście okolic 110.25 w minionych tygodniach, USD/JPY w końcu pokonało te wsparcie zniżkując poniżej poziomu 109,60. Jeśli podobnie jak my, wierzysz w domknięcie luki obecne poziomy cenowe są idealnym miejscem na długoterminowe longi – przekonują analitycy banku.

Te artykuły również Cię zainteresują
UBS rekomenduje długie pozycje z poziomu 109,60 oraz ewentualne dobranie do pozycji w rejonie 109,35. Poziom stop loss dla wszystkich pozycji powinien znaleźć się poniżej 108,65. Pierwszy poziom docelowy wzrostów to 111,20.

Cena delikatnie przekroczyła rekomendowany przez UBS poziom. Mimo to, pozycja w ramach portfela PDG została otworzona. Na poziomie 109,60 umiejscowiono zlecenie oczekujące buy stop.

Odbierz darmowy Big Bank Report

Gold

Od połowy maja obserwujemy stabilny trend wzrostowy na wykresie złota. W sytuacji zwiększonej niepewności rynkowej cenny metal traktowany jest jako bezpieczna przystań co wpływa na wzrost jego wyceny. Obecna tendencja ma szanse się utrzymać, lecz zalecamy wstrzymanie się z nowymi długimi pozycjami na złocie do momentu zakończenia korekty. Poziomy niższe od 1250 USD wydają się w tej chwili niezwykle atrakcyjne dla byków – przekonują analitycy UBS.

To nie wszystkie analizowane instrumenty w dzisiejszym komentarzu UBS. Skorzystaj z bezpłatnego okresu próbnego usługi FxWatcher i zapoznaj się z całą publikacją banku>>>

Zdaniem banku spadek poniżej poziomu 1250 dolarów powinien zostać wykorzystany do zajęcia długich pozycji. Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here