Naga MarketsUBS-logoPoniżej prezentujemy najbardziej aktualne, krótkoterminowe (głównie intraday) strategie handlowe UBS dla takich par handlowych jak Edek (EUR/USD), Kabel (GBP/USD), Aussie (AUD/USD) oraz NZD/USD (Kiwi).

EUR/USD

Wczorajsza wyprzedaż euro do dolara pokazuje jak trudno jest próbować walczyć z trendem. Zdaniem UBS była to idealna okazja do złapania kolejnych pipsów w kierunku południowym. Obecnie bank zaleca jednak dosyć dużą elastyczność.Para może przesuwać się o 50-60 pipsów zarówno w górę jak i w dół. Zalecane stopy poniżej 1.26 lub powyżej 1.28.

GBP/USD

Funt szterling znajduje się na prawdziwej kolejce górskiej. Wszystko za sprawą amerykańskich papierów wartościowych oraz rynku akcji. Jak na razie UBS zaleca pozostanie z boku i dołączanie się do długich wyraźnych ruchów.

Czytaj również: BNP Paribas: GBP gotowy do odbicia – utrzymujcie longi

AUD/USD i NZD/USD

Dolar australijski i nowozelandzki zostały trafione dosyć mocno przez awersję do ryzyka i słabsze ceny towarów. Warto sprzedawać Aussie przed 0.8830 ze stopem powyżej 0.8900 (wczorajszy szczyt). Do krótkiej pozycji możemy zacząć dodawać po silnym przebiciu 0.8730, celując ostatecznie w 0.8650.

UBS zaleca sprzedaż Aussie od wskazanych na wykresie poziomów
UBS zaleca sprzedaż Aussie od wskazanych na wykresie poziomów

Oprócz tego UBS zaleca sprzedawanie NZD/USD w okolicach 0.7900/10 ze stopem powyżej 0.7970/80 (również wczorajszy szczyt). Do pozycji dokładamy po pokonaniu 0.7800, szukając ostatecznego celu w okolicach 0.7720.

Bardzo podobna sytuacja na Kiwi. UBS również tutaj zaleca shorty
Bardzo podobna sytuacja na Kiwi. UBS również tutaj zaleca shorty

Chcesz mieć dostęp do rekomendacji największych banków na bieżąco? W takim razie zapraszamy Cię do odwiedzenia Forex na Żywo! Najświeższe informacje na wyciągnięcie ręki.

invest


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here