Naga MarketsPo wczorajszej publikacji UBS dzięki której otworzyłem pozycję na EUR/USD przyszedł czas na kolejną porcję pomysłów transakcyjnych. W dzisiejszej odsłonie Trade Ideas poznamy opinię analityków UBS na temat obecnej sytuacji na wykresach USD/JPY oraz NZD/USD. 


USD/JPY

Para kontynuuje swój odwrót od ostatnich dołków. Obecnie znajdujemy się ponad 200 pips powyżej piątkowego minimum co w odczuciu analityków UBS jest nieco zbyt rozbudowaną korektą. W związku z tym bank rozgląda się za okazją do wejścia w krótkie pozycje.

Pierwszym poziomem który warto obserwować są okolice 109,85. Sprzedaż USD/JPY będzie usprawiedliwiona dopóki cena nie powróci powyżej 110,40. Oczekuje się, że kupujący mogą próbować powstrzymać spadki w okolicy 108,90 – czytamy w publikacji UBS.

Na wykresie USD/JPY buduje się pinbar. Jeżeli obecna świeca H4 zamknie się w takim kształcie wówczas można rozważyć wejście w krótkie pozycje zgodne z rekomendacją UBS.

Wsparcia: 108,90/108,50

Opory: 109,60/109,85/110,00

Odbierz darmowy Big Bank Report

NZD/USD

Najnowsze sondaże przedwyborcze opublikowane dziś w nocy silnie wsparły NZD na rynku. Niemniej jednak wpływ najnowszych danych na wycenę nowozelandzkiego dolara prawdopodobnie będzie krótkotrwały. W związku z tym oczekujemy, że para pozostanie w dotychczasowym przedziale zmienności. 

Sprawdź resztę propozycji UBS>>>

Wsparcia: 0,7200/0,7135/0,7050

Opory: 0,7270/0,7330-40/0,7370/0,7460Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa… AUD/CHF, EUR/CAD, NZD/JPY
Następny artykułMACD Double Screen – spekulacyjnie
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here