Naga MarketsUBS przygotował dla nas dzisiaj aż cztery, krótkoterminowe prognozy techniczne dla następujących par: EUR/USD, USD/JPY, GBP/USD oraz USD/CAD. Trendy na każdej z nich określane są przez autorski model banku, który jest niezależny od pozostałych interpretacji, analiz PA oraz poglądów makro.

EUR/USD: Jak najbardziej niedźwiedzie. Z oscylatorem MACD znajdującym się poniżej zera, istnieje ryzyko dalszych spadków. Koncentracja występuje na wsparciu strefy 1.3562 – jej przebicie w dół poszerzy słabość byków i doprowadzi do dalszych osunięć w okolice 1.3477. Ważny opór na 1.3669.USD/JPY: Neutralne. Silne wsparcie na 100.76 ładnie utrzymało cenę i doprowadziło do mocnego odbicia w zeszłym tygodniu. Opór znajduje się się na 102.36 – przebicie do góry otwiera drogę do kolejnych poziomów, przykładowo na 103.02.

GBP/USD: Również neutralne. Para poszerzyła swoje osłabienie i zbliża się do ważnego wsparcia na 1.6665. Zamknięcie poniżej będzie negatywnym znakiem i potwierdzi sentymenty sygnalizowane przez znajdujący się poniżej zera MACD. W takim przypadku kolejny ważny poziom to 1.6556.

USD/CAD: Niedźwiedzie zyskują na sile. Wsparcie 1.0814 może zostać dynamicznie przebite, co wyraźnie poszerzy spadkowy trend i pociągnie cenę w stronę kolejnego ważnego wsparcia na 1.0731. Linia oporu rysuje się na 1.0962.

W rekomendacji tradingowej UBS zaleca otwieranie krótkich pozycji na EUR/USD oraz dolarze amerykańskim do Kanadyjczyka.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułAUD/USD – mamy odbicie
Następny artykułSrebro traci na wartości
Analityk Business Intelligence portalu Finance Magnates - największego w branży serwisu B2B poświęconego FX oraz kryptowalutom. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, z Forexem związany od 2012r. Autor artykułów dla czasopism branżowych oraz ogólnopolskich portali informacyjnych oraz raportów prezentujących kondycję światowego i lokalnego rynku instrumentów pochodnych w ramach kwartalnika Quarterly Industry Report wydawanego nieprzerwane od 2012 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here