Naga MarketsUber - akcje po raz pierwszy na amerykańskiej giełdzieW piątek 10 maja, Uber wyemitował w swojej pierwszej ofercie publicznej 180 milionów udziałów. W zaplanowanym przez Ubera przedziale cenowym od 44 do 50 USD za akcję, finalnie zostały one wycenione na 45 USD, co dało kapitalizację poziomie 82,4 mld USD.


Wygląda na to, że ta oferta, która była jedną z największych w historii, błyskawicznie osiągnęła poziom nasycenia, co doprowadziło do szybkiej wyprzedaży. Skutkiem tego był obserwowany spadek ceny o 8 proc. krótko po starcie notowań. Pamiętajmy, że Uber wszedł na rynek z wartością przekraczającą ośmiokrotnie wartość osiąganych przychodów, co sprawia, że jest to ciekawy rynek do obserwacji.

Jak możesz wziąć udział w tych ekscytujących wydarzeniach?

Ogromnie się cieszymy, że Admiral Markets oferuje akcje Ubera na rachunku Admiral.Invest!

Od 10 maja 2019 r. akcje Ubera są dostępne dla wszystkich klientów Admiral Markets, którzy posiadają rachunek Admiral.Invest.

Rachunek Admiral.Invest z platformą MetaTrader 5 daje Traderom dostęp do tysięcy akcji i ETFów z 15 największych światowych giełd papierów wartościowych.

Dlaczego warto inwestować z rachunku Admiral.Invest?

  • Rachunek otworzysz już od 1 EUR i rozpoczniesz handel od zaledwie 0.01 USD za akcję z minimalnymi opłatami transakcyjnymi w wysokości zaledwie 1 USD za akcje US.
  • Otrzymasz bezpłatne dane rynkowe w czasie rzeczywistym, bez opóźnień i bez dodatkowych kosztów.
  • Stworzysz strumień potencjalnych pasywnych dochodów z portfela akcji dywidendowych
  • Będziesz mógł skorzystać z wielu zasobów znanej na całym świecie platformy transakcyjnej MetaTrader 5.

Wystarczy, że zalogujesz się do Gabinetu Inwestora i złożysz wniosek o rachunek Admiral.Invest.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here