Naga MarketsW ostatnim czasie portal investing.com przeprowadził badanie, w którym zapytano użytkowników Amazona między innymi o to, czy chcieliby kupować kryptowaluty za pośrednictwem amazon.com. Do wyboru w ankiecie klienci mieli szereg produktów, z których największą popularność zyskał sprzęt komputerowy marki Amazon. 


Amazon jest jedną z najsilniejszych i najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Kiedyś zaczynał jako księgarnia internetowa, a teraz na stronie Amazona można kupić prawie wszystko. Firma cieszy się bardzo dużym zaufaniem na całym świecie. Cała lista pozycji z przeprowadzonej ankiety została przedstawiona poniżej. Najmniejszą popularnością w ankiecie cieszyły się usługi motoryzacyjne, artykuły spożywcze czy rękodzieła. Badanie zostało przeprowadzone na grupie ponad 1000 klientów.

Może Cię zainteresować: Jeff Bezos najbogatszym człowiekiem na świecie

Ankieta investing o Amazon

Jak napisał na Twitterze założyciel giełdy Biance – Changpeng Zhao: “wprowadzenie płatności w kryptowalutach na Amazon jest nieuniknione”.

W dalszych komentarzach dodał on także, że Amazon “będzie musiał” w końcu wydać swój własny token.

Amazon posiada największą bazę danych płatniczych, szacuje się że jest to około 76 milionów kont użytkowników. Wprowadzenie AmazonCoina mogłoby przyczynić się do ustanowienia zniżek, a także zmniejszenia liczby oszustw związanych z kartami kredytowymi. Dodatkowo pomogłoby to w płatnościach na rynku międzynarodowym, szczególnie na obszarach, gdzie są problemy z płatnościami przy użyciu kart kredytowych. Wprowadzenia AmaoznCoina dałoby dostęp do zakupów praktycznie dla każdego.

Zobacz także: Amazon najdroższą spółką świata, wyprzedza Microsoft. Apple dopiero czwarte

Sytuacja techniczna na Amazon

Kurs ma wyraźny problem z pokonaniem oporu przy poziomie 1750$. Jeżeli popytowi udałoby się go wybić, to niewykluczone są wzrosty w kierunku 1885$. Z drugiej strony odbicie od oporu, może spowodować kolejną falę spadkową w kierunku nawet 1370$, gdzie wypadają ostatnie minima z końcówki 2018 roku.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here