Naga MarketsKurs funta w byczym trendzie. Złoto "na short"? - Nial Fuller, 15-19 lutego 2021Poniższy post został napisany przez światowej klasy tradera Niala Fullera, który specjalizuje się w analizach price action.

Oryginalny tekst możesz znaleźć tutaj – Weekly Trade Ideas & Chart Analysis Newsletter by Nial Fuller – Feb 15th to 19th, 2021

Te artykuły również Cię zainteresują

Uwaga odnośnie wykresów: koniecznym warunkiem sukcesu w handlu jest broker oferujący „New York Close Forex Charts” (prawdziwy 5-dniowy wykres, który jest zgodny z zamknięciem sesji w Nowym Yorku).

Kurs funta (GBP/USD)

Trend krótkoterminowy: Byczy.

Sygnały Price Action: Byczy sygnał pin bar uformował się niedawno na kursie funta (GBP/USD) tuż ponad poziomem wsparcia przy 1,3755. Cena wzrosła po ostatnim sygnale Fakey + Pin Bar (ten pomysł na handel był omawiany w zeszłym tygodniu).

Potencjalna koncepcja transakcyjna: Rozważamy pozycje długie z byczego sygnału pin bar LUB po zniesieniu notowań, podczas gdy cena pozostaje ponad wsparciem przy 1,3620.

Kurs dolara (AUD/USD)

Trend krótkoterminowy: Byczy


Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

Sygnały Price Action: Sygnał Inside Bar + Pin Bar Combo na AUD/USD uformował się pod koniec zeszłego tygodnia (obecnie cena wybija w górę). Cena wzrosła w wyniku wielokrotnej formacji inside bar, która utworzyła się ponad wsparciem przy 0,7560 (ten pomysł na handel był omawiany w aktualizacji z ostatniego tygodnia).

Potencjalna koncepcja transakcyjna: Rozważymy pozycje długie, jeśli sygnał Inside Bar + Pin Bar doprowadzi do skutecznego wybicia w górę.

Złoto (XAU/USD)

Trend krótkoterminowy: Niedźwiedzi

Sygnały Price Action: Cena złota skierowała się w dół po niedźwiedzim sygnale pin bar, który uformował się na poziomie oporu przy 1850 USD w zeszłym tygodniu (ten pomysł na transakcję był omawiany w minionym tygodniu). Cena spadła ostatnio po niedźwiedzim sygnale pin bar pod poziomem oporu przy 1875 USD. Poziom ten jest teraz „strefą zdarzeń” (wcześniej utworzył się w tym obszarze stosowny sygnał price action).

Potencjalna koncepcja transakcyjna: Ponownie rozważamy short po sygnale price action z wykresu 1-godzinnego, 4-godzinnego lub dziennego, podczas gdy cena pozostaje pod oporem przy 1875 USD.

Więcej od Niala Fullera:

Ten post został napisany przez światowej klasy tradera Niala Fullera i opiera się na jego własnych strategiach tradingu price action.

Oryginalny tekst możesz znaleźć tutaj – Weekly Trade Ideas & Chart Analysis Newsletter by Nial Fuller – Feb 15th to 19th, 2021


Nial Fuller AuthorNial Fuller jest profesjonalnym traderem, coachem i autorem. Jest również założycielem oraz CEO Learn to Trade the Market, czołowego serwisu poświęconego edukacji tradingowej, skupiającego 20.000 tysięcy uczniów oraz 250.000 czytelników miesięcznie.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here