Naga MarketsKurs dolara, euro, funta, price action, nial fullerPoniższy post został napisany przez światowej klasy tradera Niala Fullera, który specjalizuje się w analizach price action.

Oryginalny tekst możesz znaleźć tutaj – Weekly Trade Ideas: GBPUSD, CRUDE OIL & S&P 500 – Sep 13th to 17th, 2021
Uwaga odnośnie wykresów: koniecznym warunkiem sukcesu w handlu jest broker oferujący „New York Close Forex Charts” (prawdziwy 5-dniowy wykres, który jest zgodny z zamknięciem sesji w Nowym Yorku).

Kurs funta (GBP/USD)

Kilka dni temu na krótkoterminowym obszarze wsparcia przy 1,3725-40 uformował się byczy sygnał pin bar.

Możemy również zobaczyć niedźwiedzi sygnał pin bar, po którym następuje byczy sygnał pin bar jaki utworzył się ciągu ostatnich kilku dni (są to sprzeczne sygnały tworzące się w nieodpowiednim obszarze wykresu i nie dające wyraźnego sygnału, co do kierunku).

Kurs funta w relacji do dolara powoli rośnie po przetestowaniu i utrzymaniu się ostatnio ponad głównym obszarem wsparcia przy 1,3570.

Będziemy rozważać kupno po osłabieniach kupowania, podczas gdy cena utrzymuje się ponad krótkoterminowym wsparciem na poziomie 1,3725 (aż do wybicia i zamknięcia poniżej minimum ostatniego sygnału pin bar).

invest

Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

Cena ropy naftowej (WTI)

Kurs ropy tworzył byczą formację Fakey od kilku tygodni i ostatecznie z dnia na dzień wybił w górę, co oznacza, że ​​krótkoterminowy trend wzrostowy może być kontynuowany.

Byczy sygnał pin bar uformował się ostatnio nieco powyżej krótkoterminowego wsparcia przy 66,70 USD i pozostaje nienaruszony.

Będziemy rozważać kupno po osłabieniach przy utrzymaniu wsparcia na 66,70 USD.

Indeks S&P 500 (kasowy)

Niedźwiedzia formacja Fakey wyzwoliła wybicie w dół z ostatnich szczytów na indeksie S&P 500.

Pod koniec zeszłego tygodnia uformował się kolejny sygnał niedźwiedzi sygnał, który dodał nieco krótkoterminowego momentum do obecnego swingu spadkowego.

Silny zakres wsparcia występuje od 4350 do 4387 (wcześniejszy byczy sygnał pin bar, a teraz obszar zdarzeń)

Rozważymy pozycje długie, jeśli wyraźny sygnał price action pojawi się na wykresie 4-godzinnym lub dziennym w zakresie wsparcia od 4350 do 4387.

Więcej od Niala Fullera:

Ten post został napisany przez światowej klasy tradera Niala Fullera i opiera się na jego własnych strategiach tradingu price action.

Oryginalny tekst możesz znaleźć tutaj – Weekly Trade Ideas: GBPUSD, CRUDE OIL & S&P 500 – Sep 13th to 17th, 2021


Nial Fuller AuthorNial Fuller jest profesjonalnym traderem, coachem i autorem. Jest również założycielem oraz CEO Learn to Trade the Market, czołowego serwisu poświęconego edukacji tradingowej, skupiającego 20.000 tysięcy uczniów oraz 250.000 czytelników miesięcznie.
Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here