Naga MarketsNial Fuller AuthorPoniższy post został napisany przez światowej klasy tradera Niala Fullera, który specjalizuje się w analizach price action.

Oryginalny tekst możesz znaleźć tutaj – “Weekly Trade Ideas & Chart Analysis by Nial Fuller – May 6th to May 10th, 2019


EUR/USD – ostatni sygnał sprzedaży pozostaje aktywny

Trend: Niedźwiedzi

Kluczowe poziomy: Opór na 1.1490 i 1.1265. Wsparcie przy 1.1110

Price Action: Silny, niedźwiedzi Pin-Bar. Setup sprzed dwóch tygodni pozostaje aktywny.

Podsumowanie: Silne niedźwiedzie nastawienie pozostaje nienaruszone. Nadal preferujemy sprzedawanie po umocnieniach, podczas gdy notowania zawierają się pod oporem przy 1,1490. Ruch spadkowy może celować w obszar przy 1,1110 lub potencjalnie niżej.

Potencjalny setup: Jeśli nie zajmowałeś pozycji krótkiej po niedźwiedzim pin bar, rozważ krótką sprzedaż po jakichkolwiek umocnieniach celując w powrót do ostatniego dołka przy 1,1110 lub potencjalnie niżej.


Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

NZDUSD – Sprzedawcy pozostają pod kontrolą

Trend: Niedźwiedzi

Kluczowe poziomy: Opór przy 0,6720 i 0,6850 oraz 0,6970. Wsparcie przy 0,6560.

Price Action: Na parze walutowej NZD/USD dwa tygodnie temu zaczęła formować się niedźwiedzia formacja Fakey. Duży, byczy pin-bar tworzy wsparcie na 0,6560. Sygnał ten jest jednak wbrew obecnemu trendowi.

Podsumowanie: Podczas gdy cena utrzymuje się poniżej oporu 0,6720, nastawienie pozostaje niedźwiedzie. Dlatego wolimy sprzedawać po wyższych cenach. Cena podąża w kierunku bardzo niskiej strony długoterminowego przedziału około 0,6560.

Potencjalny setup: Jeśli nie zajęto pozycji krótkiej po formacji Fakey, do rozważenia pozostaje oczekiwanie na kolejny sygnał procie action. Cel przy tym scenariuszu wypada w okolicach 0,6560 i niżej.

CRUDE OIL – Okazja do sprzedaży, jeśli rynek pokona wsparcie w wysokości 60,30 USD 

Trend: Neutralny

Kluczowe poziomy: Opór na 66,60 USD i 63,40 USD. Wsparcie przy 60,30 USD, 58,00 USD, 54,50 USD i 51,20 USD.

Price Action: Sporo Inside Barów nadal tworzy się wewnątrz dużej świecy “macierzystej”.

Podsumowanie: Spadek poniżej wsparcia 60,30 dolarów, może spowodować szybki rajd w kierunku 58,00 dolarów lub nawet 54,50 dolarów.

Potencjalny setup: Rozważymy krótką sprzedaż, jeśli ceny spadną poniżej wielokrotności struktury słupka wewnętrznego, kierując się cenami 58,00 USD i 54,50 USD. Zwróć również uwagę na niedźwiedzi sygnał sprzedaży, jeśli ceny fałszywie wybiją górne ograniczenie boxu, a następnie z powrotem spadną.

Tutaj możesz znaleźć poprzednie ‘Komentarze dotyczące setupów napisane przez Niala Fullera

Ten post został napisany przez światowej klasy tradera Niala Fullera i opiera się na jego własnych strategiach tradingu price action.

Oryginalny tekst możesz znaleźć tutaj – “Weekly Trade Ideas & Chart Analysis by Nial Fuller – May 6th to May 10th, 2019


Nial Fuller AuthorNial Fuller jest profesjonalnym traderem, coachem i autorem. Jest również założycielem oraz CEO Learn to Trade the Market, czołowego serwisu poświęconego edukacji tradingowej, skupiającego 20.000 tysięcy uczniów oraz 250.000 czytelników miesięcznie.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKurs dolara kanadyjskiego zależny od ceny ropy. Kanada krajem surowcowym
Następny artykułKurs euro rośnie pomimo napięć USA vs Chiny. Dolar traci
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here