Naga Markets

Analityk Justin Bennett jest inwestorem na rynku Forex i założycielem Daily Price Action, najpopularniejszego na świecie bloga o price action. Znany jest ze swoich licznych pomysłów inwestycyjnych na indeksach, surowcach oraz walutach. W najnowszym komentarzu autor analizuje pary EUR/USD, GBP/USD i USD/CAD i uzasadnia swoją opinię licznymi technicznymi przesłankami.

Kurs euro i dolara (EUR/USD)

Kurs EURUSD w dalszym ciągu porusza się w konsolidacji pomiędzy wieloletnim wsparciem na 1,0870, a linią trendu z 2008 roku na 1,1080.

W tej chwili nie jestem zainteresowany handlem EURUSD, biorąc pod uwagę ogólną niestabilną akcję cenową. Wolałbym poczekać na wybicie w którąś ze stron. Jak wspominałem niedawno, wolałbym handlować wybiciem w górę powyżej 1,1080, ponieważ moim zdaniem jakikolwiek spadek poniżej 1,0870 może trwać bardzo krótko. Nie oznacza to jednak, że tak się stanie – zaznaczył ekspert.

Jego zdaniem wzrost powyżej 1,1080 otworzy drogę 1,1270, a następnie 1,1480. Z drugiej strony spadek poniżej 1,0870 umożliwi test 1,0650 i 1,0350.

Kurs funta i dolara (GBP/USD)

Para GBP/USD zamknęła tydzień tuż poniżej 1,3200, co zdaniem eksperta jasno pokazuje, że tygodniowy horyzont czasowy nadal traktuje ten poziom jako opór.

To sprawia, że ​​GBPUSD jest raczej pro-spadkowy, gdy zaczynamy nowy tydzień. Ustalenie, dokąd zmierza funt, najprawdopodobniej zajmie jeden lub dwa dni akcji cenowej. Kluczowe wsparcie poniżej 1,3200 pojawia się na 1,3000, podczas gdy opór jest blisko 1,3380 – dodał.

Bossa

Kurs dolara (USD/CAD)

Kurs USD/CAD spadł poniżej linii trendu majowego w zeszłym tygodniu na poziomie 1,2570. Ostatnio ekspert kilkukrotnie wspominał o potencjale tego załamania.

POBIERZ NAGRANIA Z KONFERENCJI PURPLE TRADING

Ten impuls spadkowy dał w czwartek szansę na zysk w wysokości 93 pipsów. Jednak USD/CAD zakończył piątek tuż powyżej kluczowego wsparcia na 1,2450. To jest lokalizacja styczniowych dołków. Zamknięcie poniżej tego poziomu otworzy drogę do 1,2300. Alternatywnie, odbicie powyżej 1,2450 umożliwiłoby na test linii trendu majowego w pobliżu 1,2600 – podsumował.

Dlaczego Purple Trading? – Jesteśmy Purple Trading, brokerem założonym przez grupę czeskich i słowackich pasjonatów tradingu. Naszym celem jest zapewnienie Ci uczciwych warunków handlowych, najnowocześniejszych technologii, a przede wszystkim bycie dla Ciebie równorzędnym partnerem. Wierzymy, że jest to właściwa droga do osiągnięcia sukcesu na rynkach finansowych – komentuje David Varga, współzałożyciel i CEO Purple Trading.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cena akcji ten square games | notowania nasdaq | notowania lotos | euro online | cyfrowy polsat notowania | indeks s&p 500 | notowania jsw |


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułRio de Janeiro zaakceptuje bitcoina przy poborze podatków od nieruchomości
Następny artykułKursy walut 28 marca 2022 r. Dolar (USD/PLN) zbliża się do poziomu 4,28 zł, euro również w górę
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here