Naga Marketsbinarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

ZAPRASZAMY NA DARMOWE WEBINARY Z COMPARIC


Dzisiaj w nocy Bank Rezerw Australii publikował protokoły ze swojego posiedzenia, a Bank Japonii oświadczenie dot. polityki monetarnej. Jutro czeka nas podobny zestaw – zaserwują go jednak Bank Anglii (protokoły) oraz FED (oświadczenie + konferencja prasowa). Sporo banków jak na jeden tydzień, co może zapewnić dodatkową zmienność na rynkach.

Dzisiaj obyło się jednak bez fajerwerków. BOJ zgodnie z oczekiwaniami rynków zachował niezmienną politykę monetarną. Oczekiwania inwestorów zrealizował również RBA – silniej gołębie minutes zesłały początkowy AUD w dół, później jednak waluta odrobiła straty. Szczegóły znajdą Państwo w dzisiejszym raporcie makroekonomicznym.

Oprócz tego warto zwrócić uwagę na dane z godziny 11:00. Bazowa inflacja CPI r/r w strefie euro wzrosła do 0.7% z poziomu 0.6%. Wczoraj prezes Draghi pierwszy raz od roku mówił jednocześnie, że strefa euro w końcu zaczyna się stopniowo odbudowywać i trend ten utrzyma się w dłuższym terminie. W połączeniu z raczej korzystnymi wynikami ankiet ZEW w Niemczech i strefie euro, pozwoliło to EUR/USD powrócić powyżej 1.06.

Dzisiaj w nocy dane o imporcie i eksporcie w Japonii plus miesięczna ankieta gospodarcza Banku Japonii – warto uważać więc na pozycje z JPY.

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: USD, JPY

SŁABE: EUR, AUD, CHF

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

– EUR/GBP – reakcja ceny w ważnym miejscu

– GBP/JPY – strefa oporu H4

Złoto od siedmiu dni przesuwa się w konsolidacji pomiędzy 1150-1165. Jak na razie okrągły poziom 1150USD/uncja był kilkukrotnie testowany przez cenę jednak bez większych sukcesów. Popyt odrzuca dalsze zejścia, a ostatnie kilka świeczek jest silnie wypłaszczonych. Możemy grać albo na odbicia od dolnego i górnego ograniczenia ruchu bocznego lub poczekać na wyjście którąkolwiek ze stron i retest wsparcia/oporu od drugiej strony.

GOLDH4 17.032

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here