Naga MarketsAmerykańska waluta nie miała sobie równych w ostatnim czasie. Jak ma się kwestia koronawirusa oraz jak wyglądają aktualne kursy głównych walut? Zapraszamy na kolejny odcinek Świata walut Marka Rogalskiego – głównego analityka walutowego Domu Maklerskiego Banku Ochrony Środowiska. Jest to program z którego dowiesz się o wszystkich najważniejszych wydarzeniach, które miały wpływ na rynek walut, a także poznasz najaktualniejsze dane. Wejdź i dowiedz się co się dzieje w Świecie Walut aby być na bieżąco!


Koronawirus oraz przepychanki na linii UE-UK

Analityk w najnowszym programie odnosi się też do kwestii koronawirusa, który jego zdaniem nie jest zamkniętym tematem i być może sprowokuje rynki do realizacji pesymistycznej fali C, zwłaszcza, jeżeli Chińczycy nie otworzą swoich fabryk po weekendzie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Być może rynki finansowe zbyt szybko uznały, że koronawirus nie stanowi już problemu dla globalnej gospodarki. Jednak nadal rośnie liczba chorych i nie mamy informacji o skutecznym leku. To może w dalszym ciągu negatywnie przełożyć się na globalny łańcuch dostaw – powiedział analityk BOŚ.

Analityk spogląda również na wykresy S&P500, ale i też USDJPY, EURUSD a także mówi o funcie i dolarze kanadyjskim.

– Linia trendu wzrostowego na parze GBPUSD została przełamana. Wzajemne złośliwości między Wielką Brytanią, a Unią Europejską zwiększają napięcia. Nadchodzący rozwód może być bardziej chaotyczny niż się wszystkim wydaje – dodał.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here