Naga MarketsW zeszłym tygodniu w USA po środowej sesji swoje wyniki opublikowała Alcoa. To oznacza, że sezon raportowania wyników został rozpoczęty. Alcoa sama w sobie nie jest w stanie zmienić obrazu rynku, ale spółki raportujące swoje wyniki w tym tygodniu już jak najbardziej.

To będzie prawdziwy tydzień gigantów. Jeżeli tylko dostarczą tego czego oczekuje rynek to mamy szansę zobaczyć porządne wzrosty. Jeżeli zawalą znów pojawi się na rynku zwątpienie i już wiele razy bywało w takiej sytuacji wszyscy zaczną zastanawiać się jak może pomóc FED.

Te artykuły również Cię zainteresują
Mieliśmy już czas przyzwyczaić się do tego jak wygląda ta hossa. Jak jest dobrze to wszyscy się cieszą. Jak jest źle to wszyscy patrzą na FED.

Ciekawe Spółki Raportujące Wyniki w Przyszłym Tygodniu

  • Zabawa zaczyna się już we wtorek. Przed sesją mamy JP Morgan oraz Wells Fargo. Po sesji wynikami pochwali się Intel
  • W środę przed sesją Bank of America po sesji Netflix
  • W czwartek przed sesją CitiGroup, Goldman Sachs oraz Philip Morris. Po sesji American Express. Ta ostatnia spółka uległa ostatnio sporej przecenie po tym jak straciła kontrakt z Costco. Inwestorzy będą oczekiwać informacji jak spółka ma zamiar zrekompensować tą utratę kontraktu.
  • W piątek kolejny gigant technologiczny, wyniki pokaże General Electric.

Podsumowując przed nami sporo raportów kwartalnych ze strony banków i sektora finansowego. Ten właśnie sektor był bardzo słaby w zeszłym tygodniu i wciąż jest pod kreską od początku roku.

sektorywusa

sp500wykres

Ważne dane makro w przyszłym tygodniu

  • Ten tydzień będzie głównie zdominowany przez publikacje danych o inflacji. Pierwsze publikują Indie bo już w poniedziałek potem Włochy, Wielka Brytania i USA we wtorek. W środę inflację zaraportują również Niemcy i Francja. W piątek to samo zrobi Kanada.
  • Poznamy też dane o sprzedaży detalicznej. USA we wtorek, Chiny w środę oraz Kanada w piątek.

Rynki Warte Uwagi w Przyszłym Tygodniu (Rosja)

  • Na pewno warta uwagi jest giełda rosyjska. Niewiele o niej słychać a jest najmocniejszym rynkiem w tym roku. Odbicie jest również poparte wzrastającym wolumenem transakcji.

gieldawrosji_wykresConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here