Naga MarketsJest jakiś trader, który nie popełnia(ł) błędów? Mało prawdopodobne. Popełnianie błędów jest nieodłącznym elementem uczenia się, tak samo w przypadku tradingu jak i innych umiejętności.

Jednak nie każdy trader jest świadomy tego, że w ogóle popełnia jakiś błąd, robi coś źle. Dlatego też na początku drogi, ale nie tylko, warto wiedzieć jakie pułapki czyhają na tradera działającego, na rynkach.

W związku z powyższym, przygotowaliśmy dla Ciebie webinar (we współpracy z brokerem Royal), a nawet więcej, serię webinarów dotyczącą handlu na rynkach. Nie ma tu znaczenia na jakim rynku handlujesz lub zamierzasz handlować, ponieważ poruszane tematy będą uniwersalne.

Typowe błędy traderów

Pierwszy webinar z serii dotyczył będzie błędów powszechnie popełnianych przez traderów, zależnie od etapu na jakim się aktualnie znajdują. Jednak dowiesz się nie tylko, jakie to błędy.

W trakcie webinaru postaramy się znaleźć odpowiedź na pytanie, który aspekt spekulacji jest najważniejszy oraz co trzeba wiedzieć, by zacząć skutecznie poruszać się po rynkach. Będzie to dobry, a przede wszystkim niezbędny wstęp do dalszych rozważań dotyczących handlu na rynkach.

Kiedy i gdzie?

Webinar odbędzie się w najbliższy czwartek (24 stycznia 2019 roku) o godzinie 20:00. Poniżej znajdziesz przycisk, który przeniesie Cię do strony, na której możesz się zarejestrować. Ilość w pokoju webinarowym jest ograniczona, natomiast każda zarejestrowana* osoba otrzyma nagranie wideo.

Zapisz mnie!

* jeśli przy rejestracji pojawił się komunikat “Twój adres znajduje się już w bazie danych”, otrzymasz maila z linkiem do pokoju webinarowego w dniu jego przeprowadzenia.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here