Naga MarketsJakie błędy zwykle popełniają traderzy? Webinar w najbliższy czwartek o 20:00Jest jakiś trader, który nie popełnia(ł) błędów? Mało prawdopodobne. Popełnianie błędów jest nieodłącznym elementem uczenia się, tak samo w przypadku tradingu jak i innych umiejętności.


Jednak nie każdy trader jest świadomy tego, że w ogóle popełnia jakiś błąd, robi coś źle. Dlatego też na początku drogi, ale nie tylko, warto wiedzieć jakie pułapki czyhają na tradera działającego, na rynkach.

W związku z powyższym, przygotowaliśmy dla Ciebie webinar (we współpracy z brokerem Royal), a nawet więcej, całą serię darmowych szkoleń dotyczącą handlu na rynkach. Nie ma tu znaczenia na jakim rynku handlujesz lub zamierzasz handlować, ponieważ poruszane tematy będą uniwersalne.

Typowe błędy traderów

Pierwszy webinar z serii dotyczył będzie błędów powszechnie popełnianych przez traderów, zależnie od etapu na jakim się aktualnie znajdują. Jednak dowiesz się nie tylko, jakie to błędy.

W trakcie webinaru postaramy się znaleźć odpowiedź na pytanie, który aspekt spekulacji jest najważniejszy oraz co trzeba wiedzieć, by zacząć skutecznie poruszać się po rynkach. Będzie to dobry, a przede wszystkim niezbędny wstęp do dalszych rozważań dotyczących handlu na rynkach.

Błędy w tradingu podczas pandemii koronawirusa

Jeszce nie dawno raczej nikt nie spodziewał się, że przyjdzie mu żyć w czasach pandemii koronawirusa. Rozprzestrzenianie się SARS-Cov-2 na całym świecie spowodowało załamanie rynków.

Niektórzy widzą w tym okazję i potrafią ją wykorzystać. Jednakże wielu traderów zaczyna też popełniać błędy, które odbijają się na ich rachunkach. Jako dodatek do najbliższego szkolenia, postaramy się przybliżyć najczęściej popełniane błędy w tym czasie, by Cię przed nimi przestrzec i być może uratować trochę swoich oszczędności.

Kiedy i gdzie?

Webinar odbędzie się w najbliższy czwartek (19 marca 2020 roku) o godzinie 20:00, a gospodarzem spotkania będzie Krzysztof Wiwatowski. Poniżej znajdziesz przycisk, który przeniesie Cię do strony, na której możesz się zarejestrować. Ilość w pokoju webinarowym jest ograniczona, natomiast każda zarejestrowana* osoba otrzyma nagranie wideo.

Zapisz mnie!

* jeśli przy rejestracji pojawił się komunikat “Twój adres znajduje się już w bazie danych”, otrzymasz maila z linkiem do pokoju webinarowego w dniu jego przeprowadzenia.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here