Naga Markets

Twórcy Pokemon GO stworzyli nową grę. Poluj na bitcoiny w rozszerzonej rzeczywistościNiantic Labs, firma stojąca za Pokemon GO, nie poprzestaje na łapaniu cyfrowych potworów i przenosi swoje usługi na kolejny poziom: umożliwi użytkownikom aplikacji Fold poszukiwanie nagród w postaci bitcoinów (BTC) w rozszerzonej rzeczywistości (AR).

Zamiast Pokemonów zbieraj bitcoiny, szukaj ich w otaczającym Cię świecie

Niantic Labs nawiązało współpracę z Fold, firmą stojącą za aplikacją wypłacającej nagrody w BTC o tej samej nazwie, aby uruchomić Fold AR, usługę rozszerzonej rzeczywistości (AR) w aplikacji mobilnej Fold. Zamiast polować na animowane stworki, użytkownicy aplikacji Fold będą znajdować i zbierać BTC oraz inne nagrody poprzez eksplorację otaczającego ich świata.Niantic wcześniej wydał aplikację AR, zwaną Reality Blending, dla gry Pokemon GO. Gracze używają kamer swoich telefonów komórkowych do wyświetlania obrazów Pokemonów w rzeczywistym środowisku. Dyrektor generalny Fold Will Reeves mówi, że korzystający z aplikacji Fold będą mogli liczyć na podobne doświadczenie, ale zamiast Pokemonów znajdą różne rodzaje kryptowalutowych nagród.

– Początkowo można zarobić satoshis (najmniejszy nominał bitcoina), ale można również znaleźć koło loterii, które pozwoli zwiększyć szansę na duży zarobek w ramach Fold. Nagrody pojawią się na ekranie jako monety 3D i inne przedmioty, które użytkownicy znajdą i zbiorą, badając własne środowiska – komentował Reeves.

– Znaleźć będzie można również rzeczywiste przedmioty kolekcjonerskie, które obdarzają posiadaczy specjalnymi przywilejami, zwiększonymi możliwościami zarabiania, a także korzyściami, takimi jak stały wzrost nagród – dodał.

Uruchomiona w październiku 2019 roku aplikacja podaje, że jej obecna baza użytkowników wynosi ponad ćwierć miliona osób. “Prawie pół miliarda zostało przetransferowane za pośrednictwem Fold w wydatkach i depozytach od momentu uruchomienia” – powiedział Reeves.

Prezes spółki mówi, że początkowe uruchomienie Fold AR 23 listopada pozwala niewielkiej liczbie użytkowników na dostęp do nowej usługi w wersji beta przez ograniczony czas każdego dnia. Dostęp od tego czasu regularnie się zwiększa. Dodał, że posiadacze kart debetowych Fold Visa będą mogli zbierać specjalne nagrody i korzyści, takie jak dodatkowe ruchy na codziennym kole fortuny aplikacji Fold, które pozwala użytkownikom zdobywać wyższe bonusy i szanse na zdobycie wyższych nagród.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cena akcji famur | kurs kuny | livechat gpw | kęty akcje wykres | enea notowania | mercator medical s.a. akcje | kurs akcji mbank |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here