Naga MarketsZałożyciel pierwszej chińskiej giełdy z kryptowalutami powrócił na rynek z nowym startupem, Ballet, odpowiedzialnym za portfel na bitcoiny.

Bobby Lee – bo o nim mowa – powiedział Yahoo Finance UK, że nowe portfele Ballet „umożliwią zwykłym ludziom dostęp do kryptowalut”.

Czym jest Ballet?

balletPortfel Ballet nie ma części elektronicznych, co oznacza, że jest to portfel, który nie może zostać zhakowany. Portfel działa jak rodzaj magazynu na klucze prywatne, którego właściciele kryptowalut mogą użyć, aby odblokować swoje portfele online. Działa trochę jak klucz do sejfu.

„To jak gotówka” – powiedział Lee. „Po załadowaniu go bitcoinem, litecoinem, ethereum, to urządzenie ma wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać dostęp do funduszy” – dodał.

„Można go wykorzystać jako prezent lub po prostu przechowywać to w sejfie i ukryć gdzieś w domu. Jest to całkowicie offline, nie ma ryzyka hackowania”

– mówi Lee.

Przeszłość Lee

Przed Ballet Lee założył i prowadził BTCC, pierwszą chińską giełdę kryptowalut. Startup szybko się rozwinął, ale został zmuszony do zaprzestania działalności w Chinach, kiedy Pekin zakazał wymiany kryptowalut w 2017 roku.

Lee sprzedał BTCC za nieujawnioną kwotę na początku 2018 r. Powiedział mediom, że firma została sprzedana za liczbę z ośmioma cyframi, dodając, że „była to dobra liczba, z której wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni”.

„Spędziłem większość zeszłego roku, wygłaszając przemówienia, podróżując, spędzając wakacje, spędzając czas z rodziną – po prostu ciesząc się życiem, ponieważ zarobiłem trochę pieniędzy”

– powiedział.

Teraz powraca na rynek, bo – jak uważa – dostrzegł w nim lukę.

„Jest wielu ludzi, którzy przychodzą do mnie i mówią: Bobby, pomożesz mi przechowywać moje bitcoiny?”

– mówi.

Ballet zebrało około 5 milionów dolarów od inwestorów i funduszu venture capital Ribbit Capital. Ribbit był wczesnym inwestorem Coinbase i innych firm fintechowych, takich jak Revolut.

Ballet posiada siedzibę w Las Vegas i rozpocznie wysyłkę swoim portfeli do testerów wersji beta w ciągu kilku najbliższych tygodni przed szerszym wprowadzeniem towaru na rynek, co ma mieć miejsce w październiku. Produkty będą sprzedawane po 35 USD, ale początkowa cena promocyjna wynosi 29 USD.

Co z kursem?

Lee lubi też mówi o kursie.

„Jesteśmy w jednym z wielu kolejnych cykli. Każdy cykl zaprowadzi nas na coraz wyższe wysokości. Jestem przekonany, że mogę zainwestować w bitcoiny i że w bardzo krótkim czasie przekroczymy 20 000 USD i osiągniemy 50 000 USD, 100 000 USD, a nawet 200 000 USD. Kiedy mówię krótko, nie mam na myśli minut ani godzin, mam na myśli miesiące, jeśli nie kilka lat”.

 Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here