Naga Markets11800814-tradency-logo-widePrzedsiębiorstwo technologii finansowej (FinTech) – Tradency – dostarczające od ponad dekady rozwiązania dla traderów detalicznych i instytucjonalnych, pośród których znajduje się między innymi oprogramowanie Mirror Trader (platforma handlowa pozwalająca kopiowanie pozycji innych graczy), Smart Investor (inwestowanie w wiele klas aktywów) oraz RoboX (narzędzie do tworzenia strategii handlowych) – rzekomo podjęło decyzję o zwolnieniu sporej części swojej dotychczasowej kadry.


Od starych menedżerów po dział sprzedaży

Jeżeli wierzyć rewelacjom, które podawane są przez portal Finance Feeds (cytujący osoby blisko związane z przedsiębiorstwem), Tradency miało zdecydować się na zwolnienie szeregu przedstawicieli starszego kierownica, działów marketingu, sprzedaży i wielu innych departamentów na co dzień związanych z obsługą klienta oraz rozwojem produktowym.

Nie jest to pierwsza fala zwolnień, która przetoczyła sire przez dostawcę z branży FinTech, na przestrzeni 2016 roku co najmniej kilkukrotnie informowano o redukcji zatrudnienia. Ostateczna liczba osób, z którymi rozwiązano umowy nie została potwierdzona przez źródła Finance Feeds, ani przez same przedsiębiorstwo.

Chętnych na pracę w Tradency jednak cały czas nie brakuje. Wszystko za sprawą ugruntowanej pozycji w sektorze technologii finansowej oraz pracę nad popularnymi oraz niezwykle ciekawymi produktami. Czyżby więc najwyższe kierownictwo postanowiło to wykorzystać zastępując kolejną partię zasłużonych pracowników młodszymi i z pewnością mniej wymagającymi finansowo debiutantami?Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here