Naga MarketsW dniu dzisiejszym pojawiły się informację jakoby zapowiadany niedawno test połączenia sieci DogeCoin (DOGE) z siecią Ethereum zakończył się sukcesem. To właśnie z tego powodu na przełomie sierpnia i września br. obserwowaliśmy dynamiczną aprecjację notowań DogeCoina, którego wartość w ciągu zaledwie trzech dni wzrosła o ponad 160%.


Mimo osiągniętego sukcesu, wciąż pozostają pytania dotyczące adopcji użytkowników. Trwałe przejście do sieci Ethereum mogłoby natomiast umożliwić dokonywanie mikrotransakcji w DogeToken.

Okazuje się jednak, że twórca DogeCoin, Jackson Palmer jest sceptycznie do tego nastawiony. Uważa on bowiem, że “Dogecoin <> Ethereum nie dodaje żadnej realnej wartości do żadnego z projektów.” Jego zdaniem to nowatorskie osiągnięcie, które mimo wszystko nie zapewnia żadnej użyteczności ani efektywności.

Niektórzy uznali tę wiadomość za potencjalnie wspierającą DOGE (przynajmniej w krótkim okresie czasu). Fakt ten sprawił, że kurs DogeCoina znalazł się w okolicy 0.007 USD. Spoglądając jednak stricte technicznie na jego notowania dostrzec możemy jednak, iż od kilku dni kurs ponownie porusza się na południe. Jeżeli tendencja ta będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się nawet re-testu ostatnio pokonanego oporu (teraz wsparcia) w okolicy 0.004 USD.

 Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułZapasy ropy kurczą się trzeci tydzień z rzędu
Następny artykułCzwartkowy przegląd rynków – WTI, NZDUSD
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here