Naga MarketsW ciągu ostatnich kilku lat inteligentne kontrakty i projekty blockchainowe zmieniły branżę kryptowalut, a Chainlink jest obecnie najczęściej używaną siecią Oracle. Inną interesującą rzeczą dotyczącą Chainlink jest to, że twórca projektu Siergiej Nazarow był ostatnio podejrzewany o to, że jest Satoshim Nakamoto, czyli pomysłodawcą Bitcoina.

  • Czy twórca Chainlink, Siergiej Nazarow, jest Satoshim Nakamoto? Zwolennicy takiej tezy uważają, że musiał znajdować się przynajmniej w otoczeniu twórcy BTC.
  • Bitcoin.com zaprezentował parę poszlak, które sugerują, że szef Chainlink do Satoshi.

Chainlink to dzieło Nakamoto

Założyciel Chainlink, Siergiej Nazarow, może być Satoshim?

Te artykuły również Cię zainteresują
Nasza redakcja stworzyła obszerną listę wszystkich podejrzanych o bycie Satoshim Nakamoto (…). W zeszłym roku kilka raportów i wideo na YouTube wskazywały na możliwość, że twórca Chainlink (LINK), Sergey Nazarov, może być wynalazcą Bitcoina – twierdzi portal Bitcoin.com.

Raport UX Sequence (uxsequence.io) daje kompleksowe spojrzenie na wszystkie dowody, które rzekomo wiążą Nazarowa z powstaniem Bitcoina. Zwolennicy tej teorii uważają, że był on przynajmniej w otoczeniu Satoshiego. Nazarow ma obecnie 32 lata, a jego rodzice to rosyjscy imigranci, którzy wyemigrowali do Nowego Jorku.

Ważna domena

Pierwszym dowodem, który łączy Nazarowa z powstaniem Bitcoina, jest fakt, że twórca Chainlink kupił domenę smartcontract.com na sześć dni przed opublikowaniem białej księgi Satoshiego w Halloween 2008. Obecnie strona jest powiązana z Chainlink (LINK).

Niektórzy dodają, że to aż dziwne, że Siergiej Nazarow i Satoshi Nakamoto mają te same inicjały.

Ponadto w październiku 2020 roku Nazarow pojawił się w filmie z Benem Chanem z Chainlink, w którym wyjaśniał, jak długo był związany z blockchainem. Podczas filmu mówił, że jest na rynku blockchaina od dziesięciu lat, ale potem poprawia się. Gdyby tak było, Nazarow pracowałby nad bitcoinem w wieku 21-22 lat, w tym samym okresie, w którym robił to Nakamoto.

Nazarow jest również właścicielem wielu domen powiązanych z blockchainem, które zostały zarejestrowane na początku istnienia tej technologii. Chociaż smartcontract.com został zarejestrowany 25 października 2008 r., witryna o nazwie trustoracles.com została zarejestrowana w kwietniu 2016 r. Inne domeny witryn internetowych pokazują, że Nazarow ma silne powiązania z rosyjską firmą QED Capital.

W czerwcu 2020 roku reporter Michael Kapilkov odkrył, że pierwsza wersja Bitcoina (v0.1.0) zawiera rosyjskie proxy. Nazarow zarejestrował kilka stron internetowych QED Capital w 2012 roku, a firma była odpowiedzialna za dwa z jego poprzednich projektów Secure Asset Exchange (SAE) i Crypto Mail. Wierzący we współczesną teorię Nazarowa-Nakamoto wskazywali na niedawne odkrycie, które pokazuje, że Satoshi Nakamoto rzekomo użył rosyjskiego pełnomocnika do ukrycia swojej lokalizacji i tożsamości.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: eur pln stooq | nasdaq spółki | sp500 notowania | sp500 | prognozy kursu dolara | notowania kryptowaluty |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here