Naga MarketsTwo Horizons z grupy The Dust rozpoczyna produkcję gry Car Thief SimulatorTwo Horizons, producent gier symulatorowych wchodzący w skład notowanej na NewConnect Grupy The Dust, rozpoczyna produkcję zapowiedzianego w lutym br. Car Thief Simulator’a. Gra pozwalająca wcielić się w rolę złodzieja samochodów przeszła pozytywnie badania marketingowe oraz zdobyła wysoki poziom liczby graczy zainteresowanych produkcją, użytkowników platformy Steam.

Gra jest realizowana przez studio Two Horizons z Grupy The Dust, specjalizujące się w produkcji symulatorów.

Planowana premiera na PC już w 2021 roku. W ramach rozgrywki gracze wcielą się w tytułowego złodzieja pojazdów, a ich głównym zadaniem będzie kradzież aut z ulic miasta i przedmieść. Największym wyzwaniem będą różne rodzaje zabezpieczeń utrudniających włamania do auta. W symulatorze pojawią się rozmaite taktyki rabunku od klasycznych takich jak wytrych czy wybicie okna, po hakowanie oprogramowania. Aby sprzedać auto gracz będzie mógł zmienić tablice rejestracyjne, przemalować auto, zmienić inne oznaczenia samochodu, aby uniknąć namierzenia przez policję. Gracz będzie mógł również sprzedać samochód na części. Nie obejdzie się bez brawurowych ucieczek czy nielegalnych wyścigów aut.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Car Thief Simulator będzie drugim symulatorem, obok Hotel Renovator, autorstwa Two Horizons i The Dust, który pomyślnie przeszedł reaserch marketingowy oraz proces pre-produkcji, dzięki czemu zespół może rozpocząć pełne prace produkcyjne. Dotychczasowe działania promujące tytuł, pozwoliły nam zbudować wokół Car Thiefa społeczność liczącą ponad 8 tys użytkowników platformy Steam. Docelowa kampania jeszcze nie wystartowała dlatego jesteśmy przekonani że w dniu premiery pomnożymy tą wartość kilkukrotnie. Tematyka poruszana przez grę jest bardzo popularna wśród graczy dlatego intensyfikujemy prace, aby dać ją fanom gatunku jeszcze w 2021 roku – komentuje Jakub Wolff, prezes Two Horizons oraz prezes The Dust.

Gra jest realizowana przez studio Two Horizons z Grupy The Dust, specjalizujące się w produkcji symulatorów. Spółka oprócz Car Thief Simulator pracuje już nad produkcją Hotel Renovator, w ramach której gracz wcieli się we właściciela hotelu. Jego zadaniem będzie przywrócenie mu świetności oraz zmierzenie się z występującymi niespodziewanymi komplikacjami. Ponadto spółka przygotowuje się do rozpoczęcia 3 pozostałych zapowiedzianych symulatorów: Airport Renovator, Aquapark Renovator oraz Exterminator Renovator.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBitcoin powinien stanowić do 10% portfela. Fundusz warty 630 mld dol. zmienia zdanie o BTC
Następny artykułDolar tracił we wtorek, a kurs złota kontynuował odbicie
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here