Naga MarketsTwo Horizons z Grupy The Dust ogłasza datę wydania dema gry Hotel Renovator Two Horizons, producent gier z gatunku symulatorów i renowatorów, który należy do grupy kapitałowej notowanego na NewConnect studia The Dust, zaprezentuje w przyszłym tygodniu wersję demonstracyjną wyczekiwanego przez graczy tytułu Hotel Renovator. Demo produkcji zostanie zaprezentowane podczas letniej edycji festwalu Next na platformie Steam i będzie możliwe do pobrania już od 16 czerwca.

Two Horizons liczy na sukces swojej gry

W Hotel Renovator gracz wcieli się w rolę właściciela podupadającego hotelu, który będzie własnoręcznie przywracał do stanu świetności. Pomoże mu w tym wachlarz dostępnych narzędzi, dzięki którym usunie z pokoi hotelowych zrujnowane meble oraz nadszarpnięte zębem czasu elementy wystroju wnętrz, a także dokona renowacji pomieszczeń, doprowadzając je do stanu użytkowania. To od gracza będzie zależało, jak będzie wyglądało dane pomieszczenie, od podłóg, poprzez ściany aż do mebli i oświetlenia.

Te artykuły również Cię zainteresują
Chcemy dać graczom możliwość podejmowania swoich decyzji i wykorzystywania własnej kreatywności podczas wyzwań jakie będzie stawiać przed nimi nasz tytuł. Dajemy im płótno i pędzel, a oni według własnego gustu tworzą z nich malowidło. Zaprezentowanie wersji demo to zwieńczenie konsekwentnie realizowanej od marca roadmapy produkcji, która została entuzjastycznie przyjęta przez graczy. Czekamy na ich wrażenia z dema, każdy głos jest dla nas ważny, bo grę rozwijamy w zgodzie z ich oczekiwaniami – komentuje Jakub Wolff, prezes zarządu The Dust.

W swojej produkcji Two Horizons skupiło się na jak najwyższym poziomie jakości i przywiązaniu do detali, co znajduje odzwierciedlenie w grafice, modelach przedmiotów, wzorach i kolorach. Gracz otrzyma do wykorzystania setki dostępnych elementów wyposażenia wnętrz.

Jednym z najważniejszych elementów Hotel Renovator jest ekonomia. Gracz ponosi koszty związane z remontem, ale umiejętnie zarządzając hotelową gospodarką, poniesione początkowo nakłady mogą szybko się zwrócić. Duże znaczenie mają tu preferencje gości i tylko od właściciela hotelu będzie zależało czy odpowiednio przygotuje im pokój, spełniając ich indywidualne kryteria.

W grze często sięgamy po tablet, który jest dla nas swoistym centrum dowodzenia. To tutaj widzimy listę gości zainteresowanych hotelem, poznajemy co sprawi, że dobrze się poczują i dobieramy dla nich odpowiedni pokój. Ustalamy też cenę za nocleg i od razu widzimy czy klient ją zaakceptuje. Zawsze możemy coś zmienić, by poprawić jego ocenę – komentuje Jakub Rak, game designer & architect Two Horizons.

Demo Hotel Renovator udostępnione podczas Steam Next Fest pozwoli graczom spędzić czas w bardzo kreatywny i relaksujący sposób. Studio przygotowało również wiele atrakcji towarzyszących samemu festiwalowi, takich jak codzienne streamingi z gry oraz sesje Q&A z deweloperami.

Twórcy gry dają redaktorom i twórcom kontentu możliwość przedpremierowego przetestowania ekskluzywnej wersji demonstracyjnej Hotel Renovator. Prośby należy kierować drogą mailową na adres: media@twohorizons.com.

invest

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje amrest | codzienne komentarze giełdowe | ropa wti kurs | kurs oncoarendi | notowania cyfrowy polsat | pge akcje | kursu funta |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here