Naga MarketsTwo Horizons: Demo gry Hotel Renovator od dzisiaj dostępne na platformie SteamTwo Horizons, producent gier z gatunku symulatorów i renowatorów, który należy do grupy kapitałowej notowanego na NewConnect studia The Dust, udostępni dzisiaj wersję demonstracyjną wyczekiwanego przez graczy tytułu Hotel Renovator. Demo produkcji zostanie zaprezentowane z okazji letniej edycji festwalu Next na platformie Steam. Do tej pory demo zostało udostępnione recenzentom oraz influencerom gamingowym i spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem.

Two Horizons udostępni dzisiaj wersję demonstracyjną wyczekiwanego przez graczy tytułu Hotel Renovator

Demo Hotel Renovator zostanie udostępnione graczom podczas Steam Next Fest, który odbywa się w dniach 16-22 czerwca br. Wersja demonstracyjna pozwala graczom spędzić kilka godzin w kreatywny i relaksujący sposób. Studio przygotowało również wiele atrakcji towarzyszących samemu festiwalowi, takich jak codzienne streamingi z gry oraz sesje Q&A z deweloperami.Naszym zamiarem było udostępnić graczom wersję zawierającą większość elementów rozgrywki, tak aby mogli oni w pełni poczuć klimat renowatora hotelu. Już od dziś wszyscy użytkownicy Steam mogą sprawdzić i ocenić naszą najnowszą grę. Do tej pory udostępniliśmy demo wybranym dziennikarzom oraz influencerom, którzy chętnie streamowali i recenzowali nasz tytuł, doceniając jego jakość i przyjemność płynącą z rozgrywki. Bardzo nas to cieszy i motywuje do dalszej pracy, zarówno nad pełną wersją Hotel Renovator, jak i kolejnymi produkcjami. Przed wydaniem gry we wczesnym dostępie planujemy jeszcze darmowy prolog – komentuje Jakub Wolff, prezes zarządu The Dust oraz Two Horizons.

W Hotel Renovator gracz wcieli się w rolę właściciela podupadającego hotelu, który będzie własnoręcznie przywracał do stanu świetności. Pomoże mu w tym wachlarz dostępnych narzędzi, dzięki którym usunie z pokoi hotelowych zrujnowane meble oraz nadszarpnięte zębem czasu elementy wystroju wnętrz, a także dokona renowacji pomieszczeń, doprowadzając je do stanu użytkowania. To od gracza będzie zależało, jak będzie wyglądało dane pomieszczenie, od podłóg, poprzez ściany aż do mebli i oświetlenia.

Chcemy dać graczom możliwość podejmowania własnych decyzji i wykorzystywania swojej kreatywności podczas wyzwań jakie będzie stawiać przed nimi nasz tytuł. Dajemy im płótno i pędzel, a oni według własnego gustu tworzą z nich malowidło. W najbliższym czasie będziemy także pracować nad pogłębieniem aspektu ekonomii i zarządzania biznesem, które stanowią ważny element produkcji. Mamy nadzieję, że feedback od graczy przysłuży się dalszemu rozwojowi gry – dodaje Jakub Wolff.

W swojej produkcji Two Horizons skupiło się na jak najwyższym poziomie jakości i przywiązaniu do detali, co znajduje odzwierciedlenie w grafice, modelach przedmiotów, wzorach i kolorach. Gracz otrzyma do wykorzystania setki dostępnych elementów wyposażenia wnętrz.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: ciech notowania | pekao kurs | rekomendacje giełdowe | akcje orlen | bitcoin info | merkator akcje | akcje selvita |


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here