Naga MarketsPrezydent USA Donald Trump w środę zagroził regulacją lub nawet całkowitym zamknięciem firm działających jako media społecznościowe, dzień po tym, jak Twitter po raz pierwszy dodał ostrzeżenie do niektórych tweetów prezydenta, zachęcając czytelników do faktycznego sprawdzenia ich prawdziwości.

Twitter zbanuje Trumpa tak jak zrobił to z Zero Hedge?

Donald Trump, nie przedstawiając żadnych dowodów, powtórzył swoje oskarżenia o stronniczość polityczną ze strony platform społecznościowych w kilku porannych postach na Twitterze, pisząc:

Te artykuły również Cię zainteresują
Republikanie uważają, że platformy mediów społecznościowych całkowicie uciszają głosy konserwatystów. Prędzej je uregulujemy lub zamkniemy zanim zdążymy na to pozwolić.

Twitter zaczął we wtorek umieszczać korekty do informacji umieszczanych przez prezydenta USA na portalu sugerując tym samym, iż informacje podawane przez Trumpa mogą nie być prawdziwe.

Od czasu, gdy Donald Trump został prezydentem, inwestorzy spotkali się z wieloma zwodniczymi informacjami. Nie ma wątpliwości, że tweety prezydenta USA mogą poruszyć rynkami, co miało wielokrotnie miejsce w przeszłości.

Tymczasem Trump zapiera się przy swoim twierdząc, że na to nie pozwoli.

Inwestorzy przyzwyczaili się do reakcji rynków nawet po fałszywych oświadczeniach Trumpa za pośrednictwem tweetów. Prezydent twierdzi, że nie pozwoli portalowi społecznościowemu na dalsze wysyłanie alertów pod jego postami. Czy Twitter zbanuje prezydenta USA, tak jak zrobił to z Zero Hedge?

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here