Naga MarketssocialmediaW zeszłym tygodniu w sklepie z aplikacjami Apple oficjalnie pojawiła się nowa propozycja od właścicieli portalu społecznościowego Twitter. Mowa tutaj o oprogramowaniu Periscope na urządzenia mobilne, które ma zdaniem inwestorów zrewolucjonizować transmisję wideo na potrzeby social media.


Czym tak naprawdę jest Periscope

Peryskop to aplikacja, która łączy w sobie funkcje popularnych kamerek GoPro oraz przesyłania materiałów wideo przy wykorzystaniu urządzeń mobilnych. Periscope jest w pełni zintegrowany z Twitterem i pozwala nam na żywo nadawać obraz z miejsca, w którym się znajdujemy. Pozostali użytkownicy mogą natomiast śledzić to co widzimy, komentować w czasie rzeczywistym i znaleźć się w środku wydarzeń – pomimo dzielących ich fizycznie kilometrów.

Te artykuły również Cię zainteresują
INWESTUJ W AKCJE TWITTERA I INNYCH AMERYKAŃSKICH SPÓŁEK DZIĘKI TOPOPTION – SPRAWDŹ TERAZ

Już teraz w Ameryce zaczyna mówić się o prawdziwej rewolucji. Telefony komórkowe na specjalnych wysięgnikach (spopularyzowanych przez GoPro) pozwalają na rejestrowanie tego co dzieje się dookoła i bezpośredni streaming oraz publikację na Twitterze.

Aplikacje dostępna jest w iTunes, więcej na jej temat przeczytacie natomiast na oficjalnej stronie.

Wszyscy kupują akcje Twittera

Periscope ma okazać się prawdziwym hitem
Periscope ma okazać się prawdziwym hitem

Informacja o wypuszczeniu aplikacji Periscope bardzo pozytywnie wpłynęła na nastroje inwestorskie odnośnie notowania Twittera na amerykańskiej giełdzie. Wskaźniki sentymentu wyraźnie pokazują, że rynek pozycjonuje się po stronie kupna udziałów.

Patrząc jednak na wykres notowań TWTR, to w ostatnich dniach nie widzimy wzmożonej aktywności traderów. Co prawda należy zauważyć, że od początku roku akcje poszybowały od dołków 34.63USD powyżej 50.09, jednak obecnie natrafiliśmy na opór wyznaczany przez 76.4% zniesienia Fibo. Świeczka dzienna, która się tutaj pojawiła to dodatkowo pin bar. Od strony technicznej nie mamy więc sygnałów sugerujących wzrosty. Warto jednak trzymać rękę na pulsie i ewentualnie dołączyć do rynkowej ekscytacji w związku z nową usługą Twittera.

Notowania Twittera na wykresie D1
Notowania Twittera na wykresie D1

Co mówią wskaźniki techniczne?

Wskaźniki sugerują zakup, średnie kroczące neutralne | Źródło: Investing.com
Wskaźniki sugerują zakup, średnie kroczące neutralne | Źródło: Investing.com

Broker TopOption daje możliwość gry w oparciu o notowania Google oraz innych amerykańskich spółek. Załóż konto już teraz, ciesz się wysokimi poziomami zwrotu i zarabiaj dzięki opcjom.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here