Naga MarketsTwitter zaangażował się w protesty w Hong-Kongu blokując zasięgi państwowych kont, likwidując te siejące propagandę (936 kont) oraz blokując kolejnych 200 tysięcy „uśpionych” kont. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA”, którego dzisiejszym gościem jest Jan Kotowski z Admiral Markets. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Twitter wtrąca się w politykę

Twitter przestanie także akceptować reklamy z mediów kontrolowanych przez rząd. Pokazano próbki tweetów porównujących demonstrantów w Hongkongu z myśliwcami ISIS i karaluchami, a także twierdzono, że są wspierani przez zagranicznych agentów.

Stawką są duże pieniądze. Na przykład Facebook wygenerował w ubiegłym roku około 5 miliardów dolarów przychodów od chińskich reklamodawców, czyli około 10% całości – oznajmił Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here