Naga MarketsBitcoin w bilansie Twittera? Firma rozważała adopcję BTC, powiedział dyrektor finansowyWczoraj Twitter opublikował swoje wyniki finansowe, które przebiły oczekiwania rynków. To jednak nie koniec zaskakujących informacji z firmy. Jak się bowiem okazuje, dyrektor finansowy Ned Segal powiedział o rozważaniach dotyczących włączenia bitcoina do bilansu Twittera. Posunięcie to jest podobne do informacji o zakupie BTC jaką podała w tym tygodniu Tesla. Notowania Bitcoin (BTC/USD) ustanowiły dziś nowy rekord cenowy.

  • Twitter rozważa sposoby na zastosowanie bitcoina m.in. do wypłaty wynagrodzeń i do zapłat dostawcom
  • CEO Jack Dorsey jest zagorzałym fanem najstarszej kryptowaluty
  • Bitcoin kieruje się w stronę poziomu 50 000 USD

Twitter adoptuje Bitcoina do swojego bilansu?

Twitter rozważał czy dodać bitcoiny do swojego bilansu, powiedział Ned Segal w wywiadzie dla CNBC. Dyrektor finansowy platformy dodał, że nie wprowadzono na razie żadnych zmian.

– Rozważaliśmy, w jaki sposób moglibyśmy płacić pracownikom, gdyby poprosili o zapłatę w bitcoinach. Jak by to było, gdyby dostawcy poprosili o zapłatę w bitcoinach i czy musimy mieć bitcoiny w naszym bilansie, gdyby tak się stało – powiedział dyrektor finansowy. „Z czasem chcemy się nad tym zastanawiać, ale nie wprowadziliśmy jeszcze żadnych zmian”.

Twitter podążyłby za przykładem Tesli, która w poniedziałek powiedziała, że w styczniu kupiła BTC za 1,5 miliarda USD i planuje zacząć akceptować kryptowalutę jako formę płatności za sprzedawane pojazdy. Wiadomość ta spowodowała, że ​​bitcoin osiągnął rekordowy poziom powyżej 48 000 USD na początku tego tygodnia.

Just2TradeUzyskaj dostęp do akcji, opcji, futures i obligacji z całego świata poprzez platformę MT5 od brokera Just2Trade.
Szczegóły znajdziesz klikając tutaj.

*Od 74% do 89% rachunków detalicznych CFD odnotowuje straty.

Oświadczenie CFO Twittera może nie być zaskoczeniem dla inwestorów, ponieważ dyrektor generalny Jack Dorsey jest zagorzałym fanem kryptowaluty. Jest również dyrektorem generalnym firmy płatniczej Square, która w październiku ubiegłego roku kupiła bitcoiny o wartości 50 milionów dolarów, co stanowi około 1% wszystkich aktywów firmy.

Bitcoin (BTC) notuje nowy rekord cenowy

Wczoraj cena Bitcoina korygowała nieznacznie ruch po ustanowieniu rekordu cenowego. Dziś jednak notowania BTC/USD wzniosły się na nowe maksima, co daje szansę na kontynuację trendu.

Najbliższym celem dla wzrostów jest obecnie okrągły poziom 50 000 USD.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje pgnig notowania | koszt dolara | gielda forum | akcje lotos | pknorlen akcje | akcje |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here