Naga MarketsDonald Trump pchnął nowe życie w Twittera — często jego komentarze zamieszczane na tym portalu prowadzą do dużych zawirowań politycznych, czy też na rynkach finansowych. To sprawiło, że wzrosło zainteresowanie tym medium, które do tej pory miało duże problemy, aby sprostać silnej konkurencji ze strony Facebooka, czy też Alphabet.


Notowania spółki w ostatnim czasie forsowały poziom 17,80 USD. Test zakończył się po myśli podaży, co może oznaczać, że tworzy się formacja potrójnego szczytu. Celem dla niedźwiedzi mógłby być ruch w stronę kluczowej strefy wsparcia zlokalizowanej przy poziome 17,15 USD. Z drugiej strony widzimy, że na wykresie H1 prosta 50-godzinowa średnia krocząca wybiła się ponad 200-godzinową, co wspiera scenariusz dalszych wzrostów. Dlatego też nadchodząca publikacja może zadecydować, która ze stron ostatecznie przeważy.

Inwestuj w realizację wzrostów lub spadków polskich spółek – sprawdź ofertę akcji syntetycznych i czym różnią się od normalnych CFD!

Spółka ma zaprezentować wyniki za IV kwartał we czwartek przed rozpoczęciem sesji na Wall Street. Koncern ma zaraportować stratę na jedną akcję na poziomie 11 centów, czyli o 4 centy większą niż w analogicznym okresie rok temu. Dwaj najwięksi konkurenci na rynku reklamy internetowej – Alphabet (właściciel m.in. Google) oraz Facebook — pochwalili się bardzo dobrymi wynikami. Jeśli Twitter chce dalej się liczyć, musi zasygnalizować inwestorom, że ma pomysł, jak poprawić zyskowność.

Wszystkie analizy przygotowywane przez zespół X-Trade Brokers dla portalu Comparic.pl możesz śledzić pod tym linkiem!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here