Naga MarketsFirma Twitter Inc planuje utworzenie niezależnej grupy badawczej w celu stworzenia „otwartego i zdecentralizowanego” systemu sieci społecznościowych, powiedział w środę CEO Jack Dorsey. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA“. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Twitter: Odważny pomysł decentralizacji, jednak problem pojawi się przy wykonaniu?

Nowy system (lub standard) nie byłby własnością żadnej firmy i umożliwiał dostęp do usługi od różnych usługodawców. Ma to pozwolić na tworzenie usługodawców, którzy braliby na siebie konkretne zadania filtrujące nieinteresujące odbiorców treści, koncentrując się na pożądanych elementach – oznajmił Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here