Naga MarketsTwitter podał informację, że mógł wykorzystywać dane do personalizowania reklam bez niezbędnej zgody użytkownika na skutek problemów technicznych. Twitter odkrył i usunął usterkę w tym tygodniu, ale nie podał szczegółów o rozmiarze problemu. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA”. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Dobry ruch marketingowy Twittera?

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami spółka mogła nielegalnie wykorzystywać dane dotyczące kraju pobytu swoich klientów, zainteresowania konkretnymi tweetami oraz informacje na temat urządzeń z których korzystali do przeglądania Twittera. Twitter przeprasza za zawiedzenie zaufania użytkowników i obiecuje wdrożyć rozwiązania zapobiegające takim wydarzeniom w przyszłości.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here