Naga Markets2016-07-13_AMO-logoCykl All Markets Online powstał we współpracy z Windsor Brokers, który jako jedyny broker działający na polskim rynku oferuje tak bogaty wachlarz instrumentów. AMO to ponad 620,000 instrumentów finansowych udostępnionych dla handlu online. Dowiedz się więcej.


TWITTER INC.

Spółka Twitter Inc. notowana na NYSE (ticker TWTR) zaprezentowała kwartalne dane za Q2. Zysk na jedną akcję EPS wyniósł 0,08$ co jest wynikiem lepszym od prognozy 0,05$. Kwartalny dochód wyniósł 573,9 mln dolarów i również przebił prognozowane 536,62 mln dolarów. Rozczarowanie przyszło jednak w wynikach dotyczących liczby użytkowników Twittera. W drugim kwartale liczba użytkowników korzystających z komunikatora wyniosła 328 mln i nie zmieniła się w stosunku do poprzedniego kwartału. Również porównanie liczby użytkowników do tego samego kwartału z roku poprzedniego zawiodły ponieważ zwyżka wyniosła jedynie 5%. Dotychczas przeciętny wzrost liczby użytkowników rok do roku wynosił 12%.
Inwestorom wyraźnie nie spodobały się te dane i w czwartek wartość akcji spółki Twitter Inc. spadła aż o 14,13%.

Na wykresie spółki Twitter przełom, który spowodowały opisane powyżej spadki. W połowie lipca inwestorzy otwierali szampana kiedy cena akcji znalazła się na 9-miesięcznym maksimum. Jednak test istotnego oporu na poziomie 20.8$ spowodował dojście do głosu podaży. Jeszcze w ostatnią środę popyt zdołał obronić wsparcie na poziomie 19.6$, jednak po czwartkowych danych zarówno 19.6$ jak również 17.8$ zostały przełamane i to już na otwarciu notowań.

Cena akcji zmierza obecnie po raz kolejny do istotnego wsparcia na poziomie 16.2$. Jego test wydaje się obecnie bardzo prawdopodobny (szczególnie patrząc na wolumen jaki towarzyszył czwartkowej dziennej świecy spadkowej). Jeżeli wsparcie 16.2$ zostanie obronione popyt może przystąpić do odrabiania start. Jeżeli jednak wsparcie 16.2$ zostanie przełamane to celem spadków będą minima z 2017 roku czyli rejon 14.2$.

Twitter H4 - All Markets Online
Wykres Twitter Inc. dla H4
Twitter Inc dla D1
Wykres Twitter Inc. dla D1.

Powyższy wykres pochodzi z platformy AMO oferowanej przez Windsor Brokers. Windsor brokers oprócz platformy AMO oferuje również handel na platformach MT4 i GWAZY.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here