Naga MarketsKażda z wymienionych w tytule spółek rewolucjonizuje segment rynku, w którym działa. Długoterminowe spojrzenie na biznes, generowanie gotówki z podstawowej działalności oraz elastyczność – to charakteryzuje te trzy omawiane spółki. Możemy się po nich spodziewać niskiego zadłużenia, osiągania głównych przychodów z reklam, jak również zwiększenia przychodów oraz zysków.


Co z dywidendami? Dowiedz się z darmowego raportu

Nie wypłacają i na razie nie zamierzają wypłacać dywidendy, ponieważ wolą reinwestować zyski w dotychczasową działalność. Każda z nich ma swoje mocne oraz słabe strony oraz różny jest potencjał do długoterminowego wzrostu.

W raporcie przygotowanym przez zespół AvaTrade znajdziesz informacje dotyczące fundamentalnych danych każdej ze spółek, a także interesujące zestawienia w różnych portfelach inwestycyjnych. Sprawdź, jakich wyników można się spodziewać inwestując w te spółki.

A może chcesz się dowiedzieć jak zbudować efektywny portfel inwestycyjny w oparciu o spółki z sektora technologicznego? A także dlaczego wszystkie te spółki rywalizują o tych samych klientów? I co sprawia, że aż 60% biznesmenów korzysta z Twittera, aby reklamować swoją firmę i dlaczego Donald Trump o większości swoich decyzji informuje poprzez dodawanie “ćwierków”? Dowiedz się również dlaczego aż 80% światowego rynku wyszukiwarek należy do Google? Wszyscy wiemy doskonale, że Facebook jest najpopularniejszą platformą społecznościową na świecie, ale czy za chwilę nie stanie się nią Instagram, który pod okiem Facebooka doskonale się rozwija?

POBIERZ BEZPŁATNEGO E-BOOKA

Dlaczego powinieneś przeczytać tego E-booka?

  • W raporcie zaprezentowane zostały fundamentalne dane dotyczące tych spółek.
  • Dlaczego wszystkie te spółki rywalizują o tych samych klientów?
  • Jakich obecnie wyników mogliby spodziewać się inwestorzy, gdyby zainwestowali w te spółki?
  • W jaki sposób zbudować efektywny portfel na spółkach technologicznych?


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here