Naga MarketsGrupa TVN jest wiodącą, zintegrowaną grupą medialną w Polsce, działającą w ramach trzech głównych segmentów biznesowych: nadawanie i produkcja telewizyjna, cyfrowa płatna telewizja satelitarna oraz online.

tvn d1

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie dziennym widoczna jest kontynuacja zwyżki. Spółka świetnie radziła sobie w czasie, gdy reszta parkietu mocno traciła i teraz mamy tego efekt. Wybity został poziom poprzedniego szczytu z kwietnia ubiegłego roku. Strefa między 16,50 a 17 zł powinna stanowić wsparcie dla ewentualnego ruchu korekcyjnego.

tvn w1

Wykres tygodniowy wskazuje docelowe miejsce dla wzrostów. Najbardziej znaczącym oporem, do którego zmierza cena jest okolica 19.50 zł. Jak widać na wykresie jest to strefa działająca zarówno jako wsparcie jak i jako opór. Oznacza ona przede wszystkim serię szczytów z 2010 roku.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułUSD/CAD – odbicie od wsparcia H1
Następny artykułKomentarz makro – czwartek, 8 stycznia
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here