Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:Grupa TVN jest wiodącą, zintegrowaną grupą medialną w Polsce, działającą w ramach trzech głównych segmentów biznesowych: nadawanie i produkcja telewizyjna, cyfrowa płatna telewizja satelitarna oraz online.

tvn

Spółka zyskała wczoraj ponad 3% wybijając się tym samym z korekcyjnej formacji flagi. Jednocześnie pokonany został poziom poprzedniego wierzchołka, po którym zaczęła się korekta. Analiza obrotów potwierdza to co się stało, obroty były bowiem najwyższe od czasu zapoczątkowania korekty. Mamy więc klasyczny sygnał kupna. Kolejnym celem są okolice 19,50 zł. Są to szczyty pokazane w szerszej analizie z 8 stycznia. O możliwych wzrostach informowaliśmy także 27 stycznia, dokonując transakcji kupna w cyklu „Zapiski giełdowego spekulanta”.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Mostostal Warszawa to jedna z większych obecnie firm budowlanych w Polsce. Działa w segmencie budownictwa ogólnego, przemysłowego, inżynierskiego, ochrony środowiska oraz infrastruktury drogowej, głównie na rynku krajowym.

mostostal

Spółka drugi dzień z rzędu silnie wzrasta przy wysokich obrotach. Wczoraj osiągnięty został opór wynikający z poziomu poprzedniego wierzchołka przy 7,50 zł. Wydaje się, że impet wzrostów doprowadzi do pokonania tego poziomu, a kluczowym oporem będzie kolejny szczyt w okolicach 8 zł lub nawet odrobinę wyżej przy górnej krawędzi kanału wzrostowego, z którym mamy do czynienia od ponad roku. Pierwszy raz w tym roku analizowaliśmy spółkę 10 lutego informując o zwiększonym zainteresowaniu akcjami, a następnie 23 lutego informując o możliwym końcu korekty.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here