Naga Markets


Gościem Marcina Wenusa w czwartkowej rozmowie dnia Comparic24.TV był Marcin Tuszkiewicz, prezes Squaber, przedsiębiorstwa dostarczającego aplikację przeznaczoną dla inwestorów giełdowych. Squaber w oparciu o algorytmu generuje potencjalne sygnały dla najciekawiej prezentujących się spółek.


Rozwiązanie dla ludzi pozbawionych czasu?

Jak przyznaje sam Tuszkiewicz, Squaber jest aplikacją skierowaną do osób, które nie posiadają czasu na samodzielne analizowanie rynku i szukanie spółek z potencjałem wzrostowym, chcących jednak aktywnie inwestować i uczestniczyć w życiu giełdy.

Od początku swojego funkcjonowania aplikacja wygenerowała ponad 800% zwrotu, a średnioroczna stopa wynosi ponad 20%, zgodnie z informacjami znajdującymi się na oficjalnej stronie produktu. Więcej na temat działania Squabera i jego funkcji w rozmowie Marcina Wenusa z Marcinem Tuszkiewiczem:

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here