Naga MarketsWystarczyło niecałe 10% stopy zwrotu aby zająć premiowane miejsce w pierwszym tygodniu Turbo Wyzwania organizowanego przez ING Nowe Usługi i GPW. Wszyscy gracze nadal mają szansę na premiowane miejsce w drugim – ostatnim tygodniu gry.


Ponad 18% zwrotu z inwestycji lidera i atrakcyjne nagrody rzeczowe do wyboru

Uczestnicy gry otrzymują wirtualne środki w wysokości 100 000 zł, które mogą inwestować w certyfikaty Turbo oraz wybrane akcje i ETF notowane na GPW i rynkach światowych. Transakcje zawierane są na podstawie realnych danych rynkowych podawanych przez ING.

W pierwszym tygodniu zmagań największy zysk wypracował uczestnik o nicku “piotr szewczyk”, który osiągnął stopę zwrot na poziomie 18,47%. Co więcej, zaledwie 10% wystarczyło, aby znaleźć się w gronie 10 pierwszych premiowanych miejsc:

Dołącz do gry, sprawdź w co inwestowali zwycięzcy i podejmij Turbo Wyzwanie.

DOŁĄCZAM DO TURBO WYZWANIA

Gra zakończy się 29 listopada br. Dla najskuteczniejszych uczestników konkursu, którzy uzyskają najwyższą stopę zwrotu z inwestycji przewidziano atrakcyjne nagrody, m.in. smartwatche, drony i elektryczne hulajnogi.

– Z roku na rok ilość graczy biorących udział w konkursie rośnie (ok. 2000). Dla uczestników dostępne będą wszystkie certyfikaty na realnym rynku – ponad 400 certyfikatów na ponad 30 instrumentów bazowych. Można również kupić same akcje. Nie można więcej niż 50% startowej gotówki (100 tyś zł) przeznaczyć na certyfikaty Turbo i nie więcej niż 10% w jeden instrument. To ma cel edukacyjny – nie chodzi nam o to, żeby klienci kupowali jeden produkt, bo to prosta droga do porażki. Chcemy nauczyć uczestników pewnej dywersyfikacji – komentował jeszcze przed startem konkursu Bartosz Sańpruch.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here