whitebit

Tubbly rozpoczyna Tubbly rozpoczyna testy swojej aplikacjiswojej aplikacjiKilka lat temu sporą popularnością cieszyła się aplikacja mobilna Pokémon GO. Użytkownicy rozgrywki zbierali Pokemony chodząc po ulicach, parkach, lasach i najróżniejszych innych miejscach. Teraz wyobraźmy sobie alternatywną opcję tej zabawy przy wykorzystaniu blockchaina, w której w spotach na mapie zamiast pokemonów czekają na ciebie giveaway’e tokenów, NFT i materialnych przedmiotów. Takie opcje oferuje właśnie aplikacja polskiego projektu Tubbly, którego głównym celem jest obdarowywanie użytkowników prezentami i tokenami, gdy znajdą się oni we właściwym miejscu we właściwym czasie.

  • Dołącz do testerów aplikacji pod tym linkiem
  • Na osoby, które zaproszą najwięcej innych użytkowników do aplikacji czekają nagrody pieniężne i tokeny

Tubbly rusza z pierwszą testową kampanią pilotażową!

Tubbly rozpoczyna testy swojej aplikacjiTubbly rozpoczyna w dniu dzisiejszym testy swojej aplikacji. Dzięki współpracy z firmą TAKIPIES, użytkownicy aplikacji otrzymają dostęp do pierwszych nagród dostępnych w Tubbly! Kampania rozpoczyna się 3 października i będzie trwała 7 dni.Aby wziąć udział w testach trzeba zarejestrować się pod tym linkiem i w dniach 3-10 października zebrać 1000 tokenów. Codziennie przez 7 dni wokół każdego użytkownika będzie pojawiało się kilka spotów z tokenami (w spocie może być od 60 do 120 tokenów).

To nie koniec, bowiem istnieje jeszcze drugi sposób na pozyskanie tokenów. Każdy kto zaprosi znajomego do aplikacji otrzyma 50 tokenów. Nowy użytkownik po przeprowadzeniu rejestracji również uzyska na start 120 tokenów.

Co więcej, trzy osoby, które zaproszą największą ilość osób do aplikacji otrzymają nagrody o wartości: 20 USD, 15 USD i 10 USD w stablecoinach!

Zapisz się do newslettera Comparic.pl >>Dalsza część artykułu pod filmem
Jeśli jesteście zainteresowani działaniami Tubbly i chcecie na bieżąco obserwować ich postępy, polecam śledzić ich kanały społecznościowe – Facebook oraz Twitter.

Autor poleca również:Zapisz się do newslettera Comparic.pl >>

Conotoxia


Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>
Redaktor sekcji kryptowalutowej Comparic.pl. Swoją przygodę z rynkiem cyfrowych aktywów i technologii blockchain zaczynał jako redaktor w Bitcoin.pl, największym polskim portalu o kryptowalutach. Absolwent Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj