Naga MarketsTSG: Szacunkowe przychody wzrosły r/r do 179,9 mln zł w IV kw. 2020 r.Ten Square Games (TSG) wygenerował 179,9 mln zł skonsolidowanych przychodów w IV kw. 2020 r. (bez uwzględnienia przychodu odroczonego w czasie) wobec 78,6 mln zł kwartał wcześniej, podała spółka, prezentując wstępne szacunkowe dane.

Ten Square Games wygenerował prawie 180 mln zł skonsolidowanych przychodów w IV kw. 2020 r.

“W szacunkowej kwocie przychodów 154,2 mln zł odnosi się do przychodów wygenerowanych przez grę ‘Fishing Clash’, co stanowi ok. 86% skonsolidowanych przychodów” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Ten Square Games podkreśla, że przedstawione dane są wstępne i mogą różnić się od danych ostatecznych. Najbliższym raportem okresowym przekazywanym przez spółkę jest jednostkowy oraz skonsolidowany raport roczny za rok 2020, który zostanie opublikowany 22 marca 2021 roku.

Ten Square Games to jeden z największych w Polsce producentów i wydawców gier mobilnych oraz przeglądarkowych. Spółka została założona w 2011 roku przez Macieja Popowicza i Arkadiusza Pernala – twórców serwisu społecznościowego Nasza Klasa (nk.pl), którzy wprowadzili do niego gry w modelu free-to-play. Spółka zadebiutowała na GPW w maju 2018 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here