Naga MarketsTSG: Szacunkowe przychody wzrosły r/r do 169,6 mln zł w I kw. 2021 r.Ten Square Games (TSG) wygenerował 169,6 mln zł skonsolidowanych przychodów w I kw. 2021 r. (bez uwzględnienia przychodu odroczonego w czasie) wobec 95,1 mln zł w I kw. 2020 r., podała spółka, prezentując wstępne szacunkowe dane.

InvestCuffs

TSG przedstawia szacunkowe przychody w I kw. 2021 r.

“W szacunkowej kwocie przychodów 132,1 mln zł odnosi się do przychodów wygenerowanych przez grę ‘Fishing Clash’, co stanowi ok. 78% skonsolidowanych przychodów. Z kolei szacowane przychody z gry ‘Hunting Clash’ wyniosły 27 mln zł, stanowiąc 16% skonsolidowanych płatności” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Ten Square Games podkreśla, że przedstawione dane są wstępne i mogą różnić się od danych ostatecznych. Najbliższym raportem okresowym przekazywanym przez spółkę jest jednostkowy oraz skonsolidowany raport roczny za rok 2020, który zostanie opublikowany 24 maja 2021 roku.

Ten Square Games to jeden z największych w Polsce producentów i wydawców gier mobilnych oraz przeglądarkowych. Spółka została założona w 2011 roku przez Macieja Popowicza i Arkadiusza Pernala – twórców serwisu społecznościowego Nasza Klasa (nk.pl), którzy wprowadzili do niego gry w modelu free-to-play. Spółka zadebiutowała na GPW w maju 2018 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here