Naga Marketslogo-societe-generale-1To już druga dzisiaj rekomendacja, traktująca o jutrzejszej konferencji FOMC oraz upublicznienia decyzji w sprawie przyszłego kształtu polityki monetarnej Stanów. Nic w tym dziwnego, ponieważ na normalizację tejże czekamy już przeszło 6 lat. Societe Generale w dzisiejszej rekomendacji wskazuje dwie pary walutowe, które zdaniem specjalistów banku pozwolą na spokojne przetrwanie zawieruchy rynkowej jaką spowodują jutro Amerykanie.


Longi na AUD/NZD oraz shorty na CHF/SEK to pozycje, które dzięki niskiej korelacji par walutowych z amerykańskim dolarem pozwolą na spokojne przeczekanie rynkowej burzy jaka nastanie po jutrzejszym ogłoszeniu decyzji Rezerwy w sprawie wysokości amerykańskich stóp procentowych – przekonuje Societe Generale. Bank zarzeka się, że obie proponowane pary oraz kierunki zaangażowania pozwolą zarobić nie tylko w trakcie, ale również długo po jutrzejszych wydarzeniach. c45

Siła szwajcarskiej gospodarki pozwoli na ewentualne przemyślenie aktualnych poziomów stóp procentowych w tym kraju, z kolei szwedzka korona jest gotowa nie tylko zyskać względem CHF czy EUR, ale również GBP. Już dzisiaj poznamy dane dotyczące kształtu PKB Nowej Zelandii w drugim kwartale tego roku, jednak presja dotycząca zbieżności działań RBNZ oraz RBA wciąż pozostaje silna – zauważa SocGen.

Więcej rekomendacji oraz informacji na temat pozycji dużych graczy można znaleźć na stronie eFXplus.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here