Naga Marketswieloryb-bitcoina-btcPo kilku tygodniach uśpienia, wieloryb dokonał znaczącego zakupu 596 bitcoinów na giełdzie kryptowalut Coinbase. Zostały zakupione po cenie 62 934 USD za BTC. Trzeci co do wielkości portfel wielorybów BTC wydał na zakup 37,5 mld USD. Kurs BTC/USD silnie wzrasta w czwartek osiągając poziom 61 000 USD.

  • „Wieloryb bitcoina” to termin używany do określenia dużych inwestorów, którzy kupują BTC hurtowo
  • Wieloryb dokonał wielu zakupów w przeszłości, w tym sprzedał 500 bitcoinów w sierpniu, a następnie we wrześniu sprzedał 321 BTC
  • Duży portfel kupił i sprzedał dużą ilość kryptowaluty, gdy cena bitcoina przekroczyła 60 000 USD
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Trzeci co do wielkości wieloryb bitcoina (BTC) powraca na rynek

„Wieloryb BTC” to termin używany do określenia dużych inwestorów, którzy kupują bitcoiny hurtowo. Te wieloryby posiadają wystarczającą ilość kryptowaluty, aby mogły manipulować wycenami wirtualnych walut.Należy zauważyć, że zakupu dokonał wieloryb po tym, jak w ciągu ostatnich kilku tygodni nie wykazywał żadnych oznak handlu. Początkowo informowano, że wieloryb dokonał wielu zakupów w przeszłości, w tym sprzedał 500 bitcoinów w sierpniu, a następnie we wrześniu sprzedał 321 BTC.

Ten anonimowy wieloryb kupił i sprzedał dużą ilość kryptowaluty, gdy cena bitcoina przekroczyła 60 000 USD. Wieloryb zaczął również później ponownie akumulować aktywa, gdy kurs kontynuował korektę spadkową. Wiadomo, że wieloryby badają wzorce cen kryptowalut i odpowiednio zawierają transakcje, aby uzyskać maksymalne przychody z handlu.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Bitcoin (BTC) kontynuuje rajd na północ po krótkiej korekcie

Obecny rajd bitcoina, podczas którego ceny aktywów wzrosły aż o 40 000 USD pod koniec września do oszałamiającego poziomu 67 000 USD, jest również przypisywany wielorybom, które działały jako jeden z wiodących czynników rynkowych, między innymi, pomagając aktywowi przełamać jego dotychczasowy historyczny szczyt z kwietnia tego roku.

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here