Naga MarketsW miniony piątek walne zgromadzenie spółki podjęło uchwałę w sprawie dywidendy. Na każdą akcję wypłacona zostanie kwota 0,3zł. Dzień ustalenia prawa do dywidendy to 3 września, a dzień wypłaty dywidendy to 24 września 2015 roku. Dla wartości akcji z piątkowego zamknięcia czyli 7,99zł da to zysk 3,75%.

Spółka w połowie czerwca zbliżyła się do linii trendu wzrostowego, która biegnie od końca 2012 roku aczkolwiek tej linii jeszcze nie przetestowała (na chwilę obecną linia trendu znajduje się na poziomie około 7,5zł). Cały czas szklanym sufitem dla tego waloru jest poziom 10zł za akcję, którego nieznaczne przekroczenie spowodowało obecną korektę. Intensywność obecnych spadków wydaje się mocno przesadzona, od końca kwietnia do połowy czerwca spółka zanotowała spadek wartości swoich akcji aż o 26%. Natomiast jeżeli przyjrzymy się wahaniom kursu akcji zwłaszcza z 2014 roku to tego typu zmienność jest dla Wojasa normą. Na wykresie dziennym widać również kanał wzrostowy, w którym ten walor porusza się od kwietnia 2014 roku i obecnie dolne ograniczenie tego kanału zostało przetestowane.

Wskaźnik DTOSC tygodniowy zawraca już na wzrosty, jednak sygnału do kupna jeszcze nie wygenerował. Spółka wydaje się obecnie ciekawym tematem do zainteresowania się, ze względu na bliskość ważnego wsparcia oraz przyszłą dywidendę.

Wykres spółki WOJAS dla interwału 1D.
Wykres spółki WOJAS dla interwału 1D.
Wykres spółki WOJAS dla interwału 1W. Pod wykresem wskaźnik DTOSC tygodniowy.
Wykres spółki WOJAS dla interwału 1W. Pod wykresem wskaźnik DTOSC tygodniowy.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here