Naga MarketsNa platformie Navigator Crowd trwa zbieranie zapisów na akcje WeirdFish S.A. – niezależnego producenta gier wideo. Celem publicznej oferty akcji jest pozyskanie kwoty 2 mln zł, które zostaną przeznaczone na marketing autorskiej gry typu sandbox – Oddyssey: Your Space, Your Way oraz rozpoczęcie prac nad nową produkcją.

  • W ramach oferty wyemitowanych zostanie do 10 527 akcji zwykłych na okaziciela serii E.
  • Cena emisyjna jednej akcji wynosi 190 zł. Zapisy trwają do 15 sierpnia.
  • Model biznesowy studia zakłada wydawanie jednej gry co 2-2,5 roku.
  • WeirdFish ma plany dołączenia do spółek notowanych na rynku NewConnect jeszcze w tym roku.
  • Dołącz do emisji już teraz!

WeirdFish emituje akcje. Możliwość zapisu tylko do 15 sierpnia

– Na platformie NavigatorCrowd.pl prowadzona jest publiczna oferta akcji naszej spółki. Celem jej jest pozyskanie kwoty 2 mln zł, którą przeznaczymy na działania marketingowe naszego autorskiego tytułu Oddyssey: Your Space, Your Way oraz prace nad nową produkcją. Na przełomie III i IV kw. br. planujemy udostępnić grę w trybie Early Access – mówi Marek Soból, prezes zarządu WeirdFish. Prowadzona oferta publiczna to jeden z etapów przyjętej strategii rozwoju rozwoju WeirdFish, w realizacji której kolejnym krokiem będzie dołączenie do grona spółek notowanych na rynku NewConnect. Złożenie Dokumentu Informacyjnego do Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie planujemy niedługo po zakończeniu kampanii – dodaje Marek Soból.

WeirdFish S.A. to niezależne studio game-developerskie, powstałe w 2019 roku z inicjatywy Marka Sobóla i Wiktora Szymańskiego. Spółka specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości projektów typu Sandbox (z otwartym światem) na komputery osobiste i konsole. Zespół ma na swoim koncie prace nad wieloma rozpoznawalnymi na całym świecie tytułami, m.in. Dead Island, Dead Island Riptide, Call of Juarez, Dying Light, n’aild, Mad Riders, Fim Speedway 2017, Hard Reset, Painkiller oraz Green Hell.

Jeszcze w roku 2021 roku WeirdFish chce zadebiutować na rynku NewConnect.

ZAPISZ SIĘ NA AKCJE WEIRDFISH

Wycena spółki przed emisją wynosi 120 mln zł. Zgodnie z harmonogramem oferty zapisy na akcje inwestorzy mogą składać do dnia 15 sierpnia. Szczegóły dostępne są pod adresem: https://emisja.weirdfish.studio/

invest

Obecnie WeirdFish pracuje nad swoją autorską grą w otwartym świecie Oddyssey: Your Space, Your Way. W produkcji gracz będzie przemierzać galaktykę statkiem kosmicznym i weźmie udział w wielu wyzwaniach. W jego rękach będzie bezpieczeństwo własne oraz pozostałych uczestników lotu.

– Prace nad Oddyssey: Your Space, Your Way są na zaawansowanym etapie. Mamy nadzieję, że współpraca ze 505 Games, który będzie pełnić rolę wydawcy, wpłynie na wysoką jakość gry  – komentuje Marek Soból. – Oddyssey: Your Space, Your Way to nasz pierwszy autorski projekt. W przyszłym roku planujemy rozpoczęcie prac nad kolejnymi produkcjami – podsumowuje Marek Soból.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here