Naga MarketsCapital.com, wielokrotnie nagradzany broker CFD i FX, wprowadził do swojej oferty kategorię indeksów dotyczących wyborów prezydenckich w USA, dając użytkownikom dostęp do nowych instrumentów finansowych bazujących na akcjach największych spółek z USA.

  • Wybory w USA, we wtorek 3 listopada 2020 r., są jednym z najważniejszych wydarzeń roku.
  • Oczekuje się, że odbywając się w szczytowym momencie pojawienia się nowych przypadków koronawirusa w Europie i USA, spowodują znaczną niestabilność rynku.
  • Starając się zapewnić swoim klientom najlepsze możliwości handlowe i tematyczne opcje inwestycyjne, Capital.com wprowadza sześć nowych portfeli do handlu w ramach  wyborów w USA.

SPRAWDŹ NOWE INDEKSY CAPITAL.COM

Te artykuły również Cię zainteresują
Donald Trump i jego indeksy

  • Trump – Make America Great Again Index – Portfel sześciu spółek, które najbardziej skorzystają z drugiej kadencji Donalda Trumpa. W jego skład wchodzą Amazon.com (AMZN), Boeing (BA), CBRE Group Class A (CBRE), Pfizer (PFE), Exxon Mobil (XOM) i Bank of America (BAC).
  • Trump – Tax Agenda Index – Portfel sześciu wiodących amerykańskich spółek, na które pozytywnie wpłynie program podatkowy Trumpa. Składa się z Amazon.com (AMZN), Apple (AAPL), AutoNation (AN), AT&T (T), Schlumberger (SLB) i Nordstrom (JWN).
  • Trump – Favourites Index – Zróżnicowany portfel 10 amerykańskich spółek, na które pozytywny wpływ będzie miała kolejna kandecja obecnego prezydenta. W jego skład wchodzą Equinix (EQIX), American Tower (AMT), Jones Lang Lasalle (JLL), JP Morgan (JPM), Jacobs Engineering Group (J), Chevron (CVX), Quanta Services (PWR), Citigroup (C), Wells Fargo (WFC) i Kinder Morgan (KMI).

Joe Biden i propozycja jego indeksów

  • Biden – Battle for the Soul Index – Portfel sześciu spółek, które najbardziej skorzystają z prezydentury Joe Bidena. W jej skład wchodzą Tesla (TSLA), Union Pacific (UNP), American Water Works (AWK), Aptiv (APTV), First Solar (FSLR) i Prudential Financial (PRU).
  • Biden – Trade War Index – Portfel sześciu wiodących firm amerykańskich, na które pozytywnie wpłynie polityka taryfowa Joe Bidena. W jej skład wchodzą Thermo Fisher (TMO), 3M (MMM), Skyworks (SWKS), Procter & Gamble (PG), PPG Industries (PPG) i Dick’s Sporting (DKS).
  • Biden – Favourites Index – Zróżnicowany portfel 10 amerykańskich spółek, które skorzystają z wyboru Joe Bidena. W jego skład wchodzą Tesla (TSLA), SolarEdge Technologies (SEDG), Norfolk Southern (NSC), Union Pacific (UNP), Entergy Corporation (ETR), First Solar (FSLR), Csx (CSX), BorgWarner (BWA), Nio Limited (NIO) i Workhorse (WKHS).

Te rynki amerykańskie będą przedmiotem obrotu podczas regularnych sesji w USA.

Pozostając w czołówce najważniejszych wydarzeń politycznych i gospodarczych, które napędzają ruchy rynkowe w tym roku, Capital.com oferuje wybór innych dedykowanych indeksów tematycznych, w tym Corona anti-virus index, Oil Portfolio index, Crypto index, US Cannabis index i US Airlines index, które śledzą wyniki najbardziej popularnych aktywów w ramach najlepiej notowanych rynków.

SKORZYSTAJ Z OFERTY INDEKSÓW PREZYDENCKICH

O Capital.com

Capital.com jest wielokrotnie nagradzaną platformą handlową CFD zaprojektowaną w celu zwiększenia dostępności świata inwestycji. Jako zaawansowana technologicznie i przyjazna dla użytkownika platforma finansowa, oferuje profesjonalistom i nowicjuszom z całego świata najlepsze doświadczenia handlowe. Obecnie istnieje wybór CFD na ponad 3.000 instrumentów.

Dzięki kontraktom na różnice kursowe można spekulować na kierunku aktywa bazowego, nie posiadając go w rzeczywistości. Możesz zająć długą lub krótką pozycję, w zależności od tego, czy spodziewasz się wzrostu lub spadku ceny danego składnika aktywów. Daje to możliwość czerpania zysków zarówno z negatywnych jak i pozytywnych wahań rynkowych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here